1403/03/01

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » آشپزخانه روستیک با نمای سنگ و چوب + تصاویر

آشپزخانه روستیک با نمای سنگ و چوب + تصاویر

آشپزخانه روستیک

 آشپزخانه روستیک با طراحی داخلی گرم و زیبا

 سبک های روستایی که در اروپا هنوز برای طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد با اندکی تغییرات به سبک روستیک ساده و تلفیقی رسیده است .

آشپزخانه روستیک

انتخاب استیال این چنینی برای کابینت و تزیینات عنوان آشپزخانه روستیک را تکمیل می کنند . داشتن آشپزخانه ای زیبا و چشمگیر در خانه برای همه به ویژه خانم های خانه جذاب و دلپذیر خواهد بود.

سبک آشپزخانه روستیک

در هنگام طراحی فضای داخلی و دکوراسیون منزل انتخاب مکان مناسب برای آشپزخانه، طرح و رنگ کابینت ها، طراحی اپن و شاید هم فضای غذاخوری از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشیم.

کابینت چوبی آشپزخانه روستیک

نکات مهم در طراحی آشپزخانه ای به سبک روستیک

حداقل های ضروری در این سبک دیده می شود که جذابیت خود را مدیون این عوامل اساسی است؛ کف هایی ساخته شده از انواع سنگ های کمتر صیقلی مانند «سنگ لوح» یا «تراورتن» چوب های قدیمی به عنوان تیرهای چوبی معمارانه در فضای داخلی به صورت قفسه یا بخشی از دیوارپوش فضا یا وسایل ساخته شده از آن.

سبک آشپزخانه روستیک

وجود کف هایی که با چوب هایی به شکل الوار فرش شده باشند نیز گواه دیگری برای توان ایجاد فضایی ملهم از طبیعت گرایی روستایی خواهد بود.

آشپزخانه سنگ و چوب

رنگ ها در این سبک، عموما خاموش اند و آرام و از طبیعت الهام می گیرند. ترکیب رنگ های کرم و طیف های روشن آن (ترکیب با سفید)، انواع زردهای ترکیب شده با سفیدیا خاکستری یا انواع رنگ های خاکی (مانند آجری، قهوه ای ها، زیتونی ها و…) در کنار رنگ های قوی مانند شکلاتی یا خاکستری های تیره.

دکوراسیون آشپزخانه روستیک

برای ایجاد تنوع نیز می توان از سبز خره ای (سبز تیره یا مایل به آبی) و قرمزهای سرد (مانند شاتوتی، آلبالویی) یا قرمزهای گرم (مانند خرمالویی یا قرمز- قهوه ای) استفاده کرد؛ فیروزه ای نیز رنگ مناسب و ایرانی زیبایی است که کار را کامل می کند.

آشپزخانه روستیک مدرن

برگرفته از نمنــاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *