17 اردیبهشت 1400

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل + عکس

فنگ شویی منزل

اشتباهات فنگ شویی درکوراسیون منزل

دکوراسیون و چیدمان خانه اگر با رعایت اصول و قوانین فنگ شویی باشد باعث میشود منزل تان سرشار از انرژی مثبت و آرامش شود، اما برخی از افراد در چیدمان منزل فقط از سلیقه شان پیروی میکنند و توجهی به قوانین فنگ شویی ندارند که در این صورت به دکوراسیون ایده آلی نمیرسند.

در این بخش از دنیای مد دکورز قصد داریم برای کسانی که به قوانین فنگ شویی اهمیت میدهند رایج ترین اشتباهات فنگ شویی دکوراسیون منزل را بازگو کنیم تا از مرتکب شدن آن ها بپرهیزند.

اشتباهات فنگ شویی

اشتباهات فنگ شویی منزل

نکته: از به هم ریختگی و بی نظمی در دکوراسیون منزل جلوگیری کنید زیرا از نظر فنگ شویی به هم ریختگی باعث میشود مضطرب شوید و استرس بگیرید.

تابلو یا عکس های بزرگ بالای تخت خواب

آویزان کردن تابلو یا قاب عکس های بزرگ بالای تخت خواب از نظر فنگ شویی اشتباه بزرگی است زیرا فنگ شویی به داشتن امنیت توجه ویژه ای دارد و وقتی شما جسمی به سنگینی تابلوهای بزرگ بالای سرتان آویزان است قطعا احساس امنیت نخواهید کرد.

فنگ شویی در خانه

فنگ شویی چیدمان منزل

تخت خواب یا میز کار روبروی در

تخت خواب نباید روبروی در اتاق خواب باشد آن هم به این دلیل که همه انرژی خوب و مورد نیاز شما از در به بیرون منتقل میشود، همانطور که قبلا گفته شد درها انرژی کششی دارند و بهتر است میز کار یا تخت خواب تان را روبروی در قرار ندهید.

عکس ها و نقاشی های نامناسب

عکس ها و نقاشی هایی که مضمون آن ها تنهایی، ناراحتی و … است را از دکوراسیون خانه حذف کنید و به جای آن ها از عکس ها و تابلوهایی استفاده کنید که با دیدن آن ها حال تان خوب میشود مثل طبیعت.

فنگ شویی اتاق خواب

قوانین فنگ شویی دکوراسیون داخلی

وسایل غیر قابل استفاده و خراب

برخی از وسایل ریز و درشت منزل که خراب هستند و نیاز به تعمیر دارند یا قدیمی هستند و استفاده ای از آن ها ندارید را دور بیندازید، نگه داشتن اینگونه وسایل در منزل انرژی منفی وارد دکوراسیون منزل میکنند.

عناصر فلزی و خاکی

استفاده از عناصر فلزی و خاکی در خانه خوب نیست زیرا عناصر فلزی باعث ایجاد استرس و عناصر خاکی حس گرفتگی و کهنگی را به ارمغان می آورند.

قوانین فنگ شویی

اشتباهات فنگ شویی چیدمان منزل

 

برگرفته از نمنــاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code