1403/03/08

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » انواع مدل لوستر فانتزی و نکاتی که هنگام خرید باید بدانید

انواع مدل لوستر فانتزی و نکاتی که هنگام خرید باید بدانید

مدل‌های متنوع لوستر‌ فانتزی این روز‌ها بسیاری را شیفته‌ی خود کرده است. طرح‌های این نوع لوستر آنقدر وسیع و زیاد است که ممکن است شما را هنگام خرید سردرگم کند. در این مقاله با نکاتی حول این محور و انواع مدل از لوسترهای فانتزی آشنا خواهید شد.

نکاتی که هنگام خرید لوستر فانتزی باید بدانید
 
دکورز | بخش دکوراسیون – این روز‌ها با تغییر سبک زندگی و سلیقه‌ی افراد، لوستر‌های کلاسیک و کریستالی کم کم از خانه‌ها حذف می‌شوند و جای خود را به لوستر فانتزی و لوستر مدرن می‌دهند. اگر دقت کرده باشید، طرح لوستر‌های کریستالی اکثرا مشابه است. زیرا کار زیادی با متریال کریستال نمی‌شد انجام داد. اما مدل‌های لوستر فانتزی بسیار متنوع و متمایز است و می‌تواند مورد پسند هر نوع سلیقه‌ای قرار بگیرد. همچنین از آنجا که لوستر‌های فانتزی جزئیات کمتری دارند و معمولا به صورت مینیمال طراحی می‌شوند، قیمت کمتری دارند.
در این مقاله نکاتی در انتخاب لوستر فانتزی و چند مدل از این نوع لوستر‌ها را به شما ارائه می‌کنیم. با ما همراه باشید.
 

 نقش لوستر در دکوراسیون خانه 

لوستر‌ها علاوه بر اینکه نقش تامین نور را در خانه بازی می‌کنند، به طراحی و دکوراسیون خانه نیز کمک می‌کنند. این اتفاق ممکن است تا جایی پیش رود که عملکرد تزئینی در برخی مواقع پر رنگ‌تر از عملکرد نورپردازی شود. در انتخاب لوستر باید دقت زیادی به کار بگیرید، چرا که لوستر شما باید با سایر اجزای خانه هماهنگی داشته باشد. همچنین لوستری که در اتاق خواب استفاده می‌کنید، ممکن است مناسب اتاق نشیمن نباشد یا برعکس. 
 

 

لوستر مدرن

 

انتخاب لوستر فانتزی برای غذاخوری

لوستری که برای اتاق غذاخوری خانه‌تان انتخاب می‌کنید، اول از همه باید با سبک و طرح میز و صندلی شما همخوانی داشته باشد. اگر میز و صندلی شما مدرن و ساده است، لوستری ساده انتخاب کنید و به همین ترتیب همه چیز را هماهنگ با هم برنامه ریزی کنید.
همچنین لوستر‌های قسمت غذاخوری باید از عهده‌ی وظیفه‌ی نورپردازی به خوبی برآیند، زیرا در این محیط شما به نور کافی نیاز خواهید داشت؛ بنابراین در انتخاب لوستر این قسمت بسیار دقت کنید که فقط محو زیبایی مدل‌های لوستر فانتزی نشوید.

لوستر فانتزی شیک و جدید
 
 
لوستر فانتزی پذیرایی
لوستر فانتزی اتاق غذاخوری
لوستر مدرن

انتخاب لوستر فانتزی برای پذیرایی

اتاق پذیرایی شما در واقع اولین جایی است که میهمانان شما در آن قرار می‌گیرند. در این اتاق وقت کافی برای بررسی تمام جزئیات دکوراسیون شما وجود دارد؛ بنابراین مدل لوستر پذیرایی این قسمت می‌تواند پرکار و پرجزئیات باشد. دقت داشته باشید که حتی اگر دکوراسیون اتاق پذیرایی شما از سبک کلاسیک پیروی می‌کند، بازهم می‌توانید از مدل‌های لوستر فانتزی یکی را انتخاب کنید. همانطور که گفتیم این لوستر‌ها طیف گسترده‌ای از سلایق را پوشش می‌دهند.

لوستر کریستالی فانتزی

 لوستر فلزی فانتزی

لوستر فانتزی پذیرایی

مدل لوستر مدرن

مدل لوستر فانتزی
انتخاب لوستر برای آشپزخانه

در طراحی‌های جدید، در بالای کانتر آشپزخانه نورپردازی اجرا می‌شود. شما می‌توانید این نورپردازی را با یک سری لوستر فانتزی اجرا کنید. از آنجا که این قسمت از خانه از پذیرایی دید کامل دارد، بهتر است در انتخاب لوستر این قسمت دقت کنید.
 

لوستر آشپزخانه

مدل لوستر فانتزی آشپزخانه

 لوستر آشپزخانه فانتزی 

لوستر آشپزخانه

مدل‌های لوستر فانتزی کریستالی

اگر هنوز هم دلتان با لوستر‌های کریستالی همراه است و نمی‌توانید از میان این لوستر‌های فانتزی طرحی را انتخاب کنید، یا به دلیل پرهزینه بودن لوستر‌های کریستالی نمی‌توانید به سراغ آن‌ها بروید، ما به شما مدل لوستر فانتزی کریستالی را معرفی می‌کنیم. این مدل‌ها، با کریستال تزئین شده‌اند، اما تعداد کریستال‌ها و جزئیات آن‌ها کمتر است.
 
لوستر فانتزی کریستالی
 
لوستر کریستالی
 
کدام یک از این طرح ها برای شما جذاب است؟ اگر تخصصی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و تزئینات لوستر دارید، نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین پیرامون این مطلب مطالعه کاربرد آباژور در منزل؛ نورپردازی و تغییر دکوارسیون را به شما توصیه می‌کنیم.

برگرفته از ستـــاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *