1403/04/29

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » انواع مدل میز غذاخوری برای خانه های نقلی + عکس

انواع مدل میز غذاخوری برای خانه های نقلی + عکس

مدل میز غذاخوری

انواع مدل میز غذاخوری کم جا

میزغذاخوری یکی از وسایل ضروری برای هر خانه ای است که برخی از خانواده ها به دلیل کوچک بودن فضای منزل شان از داشتن آن محروم هستند، اما بهتر است بدانید که خانه تان هرچقدر هم که کوچک باشد بالاخره جایی برای یک میز غذاخوری کوچک و جمع و جور دارد. میز غذاخوری های دونفره، تاشو و دیواری برای خانه کوچک طراحی شده اند و جای زیادی را اشغال نمیکنند.

مدل میز غذاخوری

مدل میز غذاخوری برای عروس

میز غذاخوری های ساده انتخاب کنید که یک سمت آن ها نیمکت دارد، نیمکت ها جای کمتری نسبت به صندلی اشغال میکنند. اگر هم خانه تان کوچکتر از این حرف ها است بهتر است یک میز آماده روی دیوار آشپزخانه نصب کنید و با دو صندلی کوچک کار را تمام کنید.

میز غذاخوری تاشو

میز غذاخوری نیمکت دار

میز غذاخوری

میز غذاخوری کم جا و خلاقانه

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد وقتی کلمه میز غذاخوری به گوش تان میخورد در ذهن تان یک میز گرد که چهار صندلی دور آن چیده شده است نقش ببندد اما با توجه به کوچک بودن خانه های امروزی میز غذاخوری ها جمع و جور و معمولا دو نفره شده اند و باید با خلاقیت بیشتری میزغذاخوری طراحی کنید.

میز ناهار خوری

میز ناهار خوری ۴ نفره

میتوانید از میزغذاخوری های نیم دایره نیز استفاده کنید، این سبک از میزهای غذاخوری فوق العاده کم جا هستند و برای استفاده دو نفر مناسب اند میتوانید آن ها را گوشه ای از آشپزخانه یا هال و پذیرایی قرار دهید.

میز غذاخوری

میز غذاخوری نیم دایره

 

برگرفته از نمنــاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *