1403/04/29

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » انواع مدل کناف اپن آشپزخانه؛ سنتی و مدرن

انواع مدل کناف اپن آشپزخانه؛ سنتی و مدرن

کناف اپن آشپزخانه در سال‌های اخیر، به یکی از المان‌های اصلی در دکوراسیون خانه‌های مدرن ایرانی تبدیل شده است. در این مطلب چندین مدل کناف اپن آشپزخانه برای شما گردآوری کرده‌ایم که می‌توانید از آن‌ها ایده بگیرید.

ایده های دکوراسیون آشپزخانه؛ کناف اپن
 
دکورز | بخش دکوراسیون – کناف اپن در واقع یکی از انواع آرک آشپزخانه است و تنها جنبه‌ زیبایی و دکوراسیون دارد و در سازه‌ بنا هیچ تاثیری نمی‌گذارد. در قدیم آشپزخانه محیطی بسته بود ولی امروزه انواع مدل اپن آشپزخانه طرفداران بیشتری دارند که این نوع از آشپزخانه‌ها از داخل پذیرایی دید زیادی دارند که همین امر سبب می‌شود چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه بسیار اهمیت پیدا می‌کند. به علاوه با وجود کناف اپن و خود اپن فضای آشپزخانه شما در واقع تعریف و از پذیرایی جدا می‌شود. کناف اپن آشپزخانه را امروزه در همه‌ خانه‌های نوساز و مدرن می‌بینید. شما هم اگر در حال ساخت یک خانه و آشپزخانه مدرن هستید یا به فکر بازسازی آشپزخانه‌تان هستید، این مطلب را دنبال کنید.

مدل کناف اپن آشپزخانه

کناف اپن آشپزخانه را بیش از هر کجای دنیا، در خانه‌های نوساز و مدرن ایرانی می‌توان دید. در ابتدای ورود آشپزخانه‌های اپن به طراحی داخلی خانه‌های ایرانی، گچ بری‌هایی با المان‌های ایرانی در سقف اپن یا اصطلاحا آرگ اپن به چشم می‌خورد، اما رفته رفته این گچ‌بری‌ها جای خود را به کناف اپن آشپزخانه دادند.
طرح کناف اپن آشپزخانه باید با دکوراسیون خانه و اندازه‌ی آشپزخانه هماهنگ باشد. کناف به زیبایی و نورپردازی سقف آشپزخانه کمک بسیاری می‌کند. سعی کنید کابینت‌ها را بدون فریم و بسیار ساده طراحی کنید، و به جای آن تزئینات مدرنی با کناف و نورپردازی ایجاد کنید. در ادامه‌ی این مطلب شما را به دیدن چند مدل کناف سقف و اپن آشپزخانه دعوت می‌کنیم.
 

کناف آشپزخانه؛ طرح کلاسیک

کناف اپن

کناف سقف آشپزخانه

مدل کناف اوپن آشپزخانه

مدل کناف اپن آشپزخانه

آرک آشپزخانه

مدل آرک آشپزخانه

کناف اپن آشپزخانه

مدل اپن و سقف آشپزخانه

کناف مدرن

کناف مدرن آشپزخانه

مدل کناف

مدل نورپردازی کناف در آشپزخانه

نورپردازی سقف آشپزخانه

 
کلام آخر
تنوع مدل کناف اپن آشپزخانه بی نهایت است. هرچیزی که به ذهنتان می‌رسد، قابل اجرا شدن است. مدل آرک اپن و دکوراسیون آشپزخانه‌ی شما می‌تواند یک نقطه‌ی کانونی در کل خانه به شمار رود، بنابراین برای طراحی آن به اندازه کافی وقت بگذارید و حتما با مشاوران متخصص مشورت کنید.

برگرفته از ستـــاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *