28 خرداد 1400

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

با این ایده های تابستانی به اتاق خوابتان صفا دهید

اتاق خواب تابستان

چگونه اتاق خواب تابستانی داشته باشیم؟

تابستان واقعا فصل خوبی است. اگر شما در جایی ، نزدیک به مناطق گرمسیری زندگی می کنید، ممکن است تاثیرات روزهایی که خیلی گرم هستند را احساس کنید، اما تابستان برای افراد دور از این گرمای سوزاننده ، به عنوان یک تغییر خوش آمد، به سرعت با کنار کشیدن سرما می آید و لذت بخش است.تابستان زمانی از سال است که به ناچار بسیاری از ما می خواهیم برخی اوقات خود را در خارج از منزل صرف کنیم و شاید حتی برای یک یا دو سفر به نزدیکترین ساحل برنامه ریزی کنیم.

امروز، ما در بخش دکوراسیون منزل در دنیای مد دکورز به جذاب ترین مد اتاق خواب در تابستان امسال نگاه می کنیم و مجموعه ای خواهد بود که نباید از دست بدهید. بهترین الگوی تزئینات تابستانی برای تابستان ۲۰۱۹،این است که شما نباید در اکثر موارد به طرز چشمگیری چیدمان اتاقتان را تغییر دهید.

اتاق خواب تابستان

چگونه اتاق خواب را تابستانی کنیم؟

از رنگ سبز در بسیاری از المان ها استفاده کنید

ما اغلب یک رنگ مانند آبی را در اتاق خواب و اتاق نشیمن در این زمان از سال می بینیم ، ولی اگر در این فصل میخواهید این روال را از بین ببرید ممکن است استفاده از رنگ سبز ایده بدی نباشد اما برای کسانی که به دنبال رنگی هستند که کمی متفاوت از معمول است، بسیاری از سایه های سبز در سال ۲۰۱۹ مناسب است. اتاق های سبز نه تنها به خانه هایتان رنگی می دهند که پیش از آن امتحان نکرده اید، بلکه آنها نیز اجازه می دهند به راحتی سبک های گرمسیری را در اتاقتان اتخاذ کنید.

اتاق خواب سبز

دکوراسیون اتاق خواب سبز رنگ تابستانی

اتاق خوابتان را خالی کنید

هیچ چیز به اندازه فضاهای خالی و بدون وسیله نمی تواند حس و حالی تابستانی را به خانه شما بدهد. برای این کار بهتر است فرش های حجیم و لحاف های بزرگ را با نوع سبک آن ها جایگزین کنید و یا اصلا از آن ها استفاده نکنید. چنانچه پیش از این هم در دنیای مد دکورز ایده داده بودیم پرده ها را باز نگه دارید تا هوا و نور طبیعی وارد اتاق خواب شما شود و نسیم تابستانی حال شما را خوب کند.

وسایل سبک و روشن استفاده کنید

جایگزین کردن پتوها و لحاف های حجیم با روتختی ها و پتوهای سبک و نازک تنها شروع کار شماست؛ هم چنین بهتر است رنگ های روشن و ملایم را در اتاق به کار برده و از طرح های گلدار و شاد استفاده کنید. با عناصر ساده به سرعت حال و هوای اتاق خواب را تغییردهید.

اتاق خواب روشن

اتاق خواب تابستانی با رنگ های ملایم و روشن

سبک آرامش بخش

اتاق خواب های مینیمال در چند سال گذشته به سبک های صنعتی، روستایی و خانه های رعیتی ساخته شده اند که یک بازگشت بزرگ به گذشته است. مردم دوست دارند یک اتاق خواب داشته باشند که حس خونگرمی داشته باشد، جذاب باشد و خب بالاخره دارای نقایصی نیز هست!

اما برای کسانی که محیط مینیمال را ترجیح میدهند، وقت آن است که با ترکیب دنج و مینیمال ، کمال هردو جهان را احساس کنند. اینکه چقدر از اتاق خواب باید مینیمال باشد و اینکه چطور عناصر “خونگرمی” را معرفی می کنید بستگی زیادی به انتخاب شخصی و حس سبک دارد.

دکوراسیون اتاق تابستانی

نکات چیدمان اتاق خواب تابستانی

از گیاهان سبز استفاده کنید

گیاهان خانگی حس و حالی شاداب و سرزندگی به اتاق خواب شما می دهند. آنها کیفیت هوا را نیز بهبود می بخشند. فصل تابستان زمان مناسبی برای لذت بردن از عناصر سبز در داخل خانه است ، سعی کنید از گل ها و گیاهانی استفاده کنید که نگهداری از آن ها آسان باشد.

بهترین اتاق خواب های ساحلی آنهایی هستند که مدرنیته را با مدیتیشن شاد تابستان ترکیب می کنند که شما نمی توانید آنرا از دست بدهید. کمی از رنگ آبی، تعداد زیادی از لوازم جانبی سفید و مناسب که در ترکیب قرار داده شده، اتاق خواب ایده آل به سبک ساحل را میسازند.کمی از قدرت گل ها و طرح های گلدار در ملافه، بالش ها، کاغذ دیواری یا دیوارهای نقاشی شده و قاب عکس ها استفاده کنید.

تم تابستانی خانه

 استفاده از گیاهان در اتاق خواب تابستانی

ادغام سبک گرمسیری همراه با سبک شهری

به یک سبک اتاق خواب می رسیم که فورا عاشقش میشوید.بهترین اتاق خوابهای استوایی این است که، تعادل بین مدرنیته و سبک و سیاق استوایی را برقرار میکند ، گاهی اوقات دیواری وجود دارد که از جنگل وگیاهان الهام گرفته است و دیواری دیگر کاملا مدرن و شهری می باشد.

در موارد دیگر، استفاده از ملافه و بالشهایی است که با طرح های روشن برگدار پوشانده شده اند که آنها نیز فضای خنک و دلنشینی را ایجاد خواهد کرد . انتخاب خود را آغاز کرده و شروع به کار کنید.

 

برگرفته از نمنــاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code