1400/07/25

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » بررسی انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی

بررسی انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی

آشپزخانه

بررسی انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود و می توانید این محصولات را به صورت سفارشی نیز خریداری نمایید. جنس تمامی تجهیزات استیل بوده و امکان زنگ زدن در آن وجود نخواهد داشت. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی از جمله اقلامی است که حتما باید در یک آشپزخانه وجود داشته باشد تا یک رستوران یا فست فود بتواند خدمات رسانی نماید. تجهیزات آشپزخانه را می توان به انواع اقسام اقلام مختلف دسته بندی نمود که هر یک از این اقلام وظیفه خاصی داشته و برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند و در هنگام خرید آنها باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید که از جمله مهمترین موارد می توان به اطمینان داشتن از جنس محصول اشاره نمود.
آشپزخانه صنعتی
تجهیزات آشپزخانه صنعتی را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که از جمله مواردی که سبب تفکیک انواع لوازم آشپزخانه صنعتی خواهد شد می توان به اندازه دستگاه ها اشاره نمود. توجه داشته باشید که معمولا جنس تجهیزات صنعتی آشپزخانه به گونه ایست که به هیچ وجه زنگ نخواهد زد و می توانید به مدت طولانی از آن استفاده نمایید. امکان خرید ست کامل تجهیزات فست فود نیز وجود خواهد داشت و همچنین می توانید محصول مورد نظر خود را به صورت تکی نیز خریداری نمایید. تجهیزات آشپزخانه ها و کترینگ ها ممکن است در اقلامی با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند و می توانید لوازم مورد نیاز خود برای شغل مورد نظر را در کمترین زمان تهیه نمایید.

جنس تجهیزات آشپزخانه صنعتی

جنس یکی از مهمترین مواردی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید و در رابطه با جنس تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توان گفت که تجهیزات آشپزخانه باید از جنس استیل باشند تا امکان زنگ زدن در آنها وجود نداشته باشد. امکان خرید اختصاصی نیز وجود خواهد داشت به این معنی که می توانید اقلام مورد نیاز خود را به صورت سفارشی خریداری نمایید و امکان ساخت در هر اندازه ای وجود خواهد داشت.

شرکت ما با تجربه ای که دارند می توانند بهترین محصولات را ارائه نمایند و بی شک می توانید به مدت طولانی از محصولات این شرکت استفاده نمایید. لازم به ذکر است که امکان خرید محصولات با جنس آهن نیز وجود خواهد داشت اما باید حتما عملیات رنگ کاری بر روی آن انجام شود تا امکان زنگ زدن و خراب شدگی در آن وجود نداشته باشد.

انواع تجهیزات رستوران

تجهیزات رستوران را می توان از جنبه های مختلفی از یکدیگر تفکیک نمود و از جمله مواردی که سبب تفکیک این تجهیزات خواهد شد می توان به اندازه آن اشاره نمود چرا که بی شک با افزایش اندازه آشپزخانه رستوران نیاز به تجهیزات بزرگ تری خواهید داشت و برای آشپزخانه های کوچک می توانید اقلام کوچک تری را خریداری نمایید.

لازم به ذکر است که تجهیزات آشپزخانه صنعتی تشکیل شده از انواع اقسام اقلام مختلف می باشد که برای یک آشپزخانه در کنار هم قرار گرفتن این تجهیزات از جمله ضروریات خواهد بود. در ادامه به برخی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی اشاره نموده ایم.

فر برای آشپزخانه صنعتی

یکی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می توان به فر اشاره نمود که این محصول حتما باید در کترینگ ها و رستوران ها وجود داشته باشد چرا که تمامی غذاها بر روی این فر طبخ خواهند شد. امکان خرید فر در هر اندازه ای وجود خواهد داشت و می توانید تعداد شعله های بر روی فر را خودتان تعیین نمایید.

سینک ظرفشویی برای آشپزخانه صنعتی

یکی از مهمترین اقلام مورد نیاز برای آشپزخانه های صنعتی را می توان سینک ظرفشویی دانست که این سینک را نیز می توانید به صورت سفارشی خریداری نمایید. از طریق تماس با مسئولین وب سایت اینترنتی شرکت ما می توانید محصول مورد نظر خود را سفارش داده و فر را در اندازه مورد نظر خریداری نمایید. سینک های ظرفشویی صنعتی اغلب دارای مکانی برای خشک کردن خواهند بود و بخش های مختلف برای وصل شدن شیرآلات تعبیه شده است.

میز کباب کشی برای آشپزخانه صنعتی

یکی دیگر از مهمترین اقلام مورد نیاز برای آشپزخانه های صنعتی میز کباب کشی خواهد بود و همانطور که از نام آن پیداست برای پختن انواع کباب ها مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت تنظیم ارتفاع نیز در این میز وجود خواهد داشت. جنس این محصول استیل بوده و در اندازه های مختلف عرضه شده است.

خرید تجهیزات برای آشپزخانه صنعتی

جهت خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که این روش ها را می توان به دو نوع حضوری و غیر حضوری دسته بندی نمود و منظور از روش خرید حضوری مراجعه به فروشگاه های سطح شهر خواهد بود. خرید از این فروشگاه ها به گونه ایست که می توانید محصول مورد نظر خود را مورد بررسی فیزیکی قرار دهید و به دلیل وقت گیر بودن، این روش جای خود را به فروشگاه های اینترنتی داده است. خرید از فروشگاه های اینترنتی به گونه ایست که می توانید محصول خریداری شده را در محل ذکر شده تحویل بگیرید. شرکت ما نصاب نیز به محل خواهد فرستاد و خدمات نصب را با استانداردهای خاص انجام خواهند داد.
 
جهت خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت و کمترین قیمت توصیه میکنیم به وب سایت آلفا تجهیز مراجعه کنید :
 
جهت ورود به سایت آلفا تجهیز اینجا کلیک کنید
 مجری انتشار :آژانس  تبلیغاتی تسمینو

برگرفته از نمنــاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code