1403/03/31

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » بک لینک ها چه هستند ؟ سفارش بک لینک در بهترین بک لینک

بک لینک ها چه هستند ؟ سفارش بک لینک در بهترین بک لینک

بک لینک چیست؟

بک لینک پیوندهایی به وب سایتهای دیگر است که به صفحه ای در وب سایت شما اشاره دارد. بک لینک پیوندهایی به یک وب سایت است که با کلیک بر روی آن کاربر را به سایت دیگری می برد. بک لینک ها می توانند به صورت تصویر و همچنین متن باشند

انکر تکست چیست؟متنی است که برای ایجاد قسمت قابل کلیک روی پیوند استفاده می شود. این می تواند یک آدرس،مارک (نام شما ، نام کسب و کار شما و غیره) ، عباراتی باشد که شامل کلمات کلیدی مورد نظر شما باشد یا عباراتی که کلمات کلیدی مورد نظر شما را شامل می شود .

روش های زیادی برای گرفتن بک لینک وجود دارد . به عنوان مثال ، شما می توانید مقالاتی عمیق و معتبر در مورد موضوع کسب و کار خود بنویسید،محتوای واقعاً خوب می تواند منجر به مراجعه سایر سایت ها به صفحه شما و پیوند آنها شود. راه دیگر ایجاد ارتباط با صاحبان سایت و وبلاگ نویسان دیگر و مشارکت در محتوایی است که آنها می توانند منتشر کنند و ممکن است شامل پیوند مرجع به سایت شما باشد. روش دیگر این است که کسب و کار خود را با سازمان های تجاری در صنعت خود یا سایر فهرست های محلی یا مرتبط با کسب و کار خود فهرست کنید .

 

پیوند نوفالو چیست؟ پیوند نوفالو پیوندی است که به گوگل دستور می دهد هنگام محاسبه اعتماد و اقتدار یگ صفحه از طریق پیوندهای داده شده به آن سایت از آن پیوند استفاده نکند .

موتورهای جستجو به طور کلی الگوهای غیر طبیعی پیوند را دوست ندارند زیرا اغلب نشانگر تلاش برای فریب موتورهای جستجو برای بهبود رتبه بندی برای اصطلاحات خاص است. در نتیجه آنها می توانند وب سایت های دارای پیوند غیر طبیعی را مجازات کنند .

 

اگر برای ایجاد پیوند رویکردی تهاجمی و افراطی داشته باشید،به احتمال زیاد سایت شما توسط یکی از به روزرسانی های گوگل،که به طور خاص اقدامات پیوند غیر طبیعی را هدف قرار می دهد ، مجازات خواهد شد.

ساخت بک لینک کار سخت و فنی نیست و برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید نیازی به مهارت ، ابزار یا نرم افزار خاصی ندارید. بیش از هر چیز ، ارتباط با مردم و ایجاد ارتباط با صاحبان سایت دیگر است.

بهترین روشها برای یافتن وب سایتها برای دریافت پیوندها،تحقیق درباره افرادی است که به رقبای شما پیوند میدهند و جستجوی سایتهایی که در مورد موضوعات مرتبط با شما صحبت می کنند.

ایجاد پیوندها به طور پیوسته با گذشت زمان،مانند چند مورد در هفته،ترجیح داده می شود اگر ۱۰۰ پیوند در یک هفته ساخته شود و سپس دیگر ادامه پیدانکند، می تواند به گوگل نشان دهد که شما از پیوندهای غیر طبیعی استفاده کرده اید.

سعی کنید تا آنجا که ممکن است به صفحات مختلف وب سایت خود پیوند دهید.نه فقط به صفحه اصلی (که طبیعتاً بیشترین سود را خواهد داشت) ، بلکه به صفحات داخلی مانند صفحات دسته، محصول،خدمات شما.
تعداد پیوندهای مورد نیاز شما، به تعداد کلمات کلیدی شما ، سطح رقابت برای این کلمات کلیدی، کیفیت بک لینک هایی که به دست می آورید و میزان بهینه سازی سایت شما بستگی دارد.

 

آیا همه بک لینک ها از ارزش برابر برخوردارند؟

همه بک لینک ها برابر نیستند. برخی رتبه بندی شما را بهبود می بخشند،برخی هیچ تاثیری در آنها ندارند و برخی ممکن است تأثیر منفی بگذارد. اگر ۱۰ پیوند معتبر از منابع مربوطه داشته باشید و یک رقیب دارای ۱۰۰ بک لینک هرزنامه باشد،حداقل از نظر بک لینک گوگل سایت شما را نسبت به آنها ترجیح می دهد.داشتن تعداد زیادی بک لینک با کیفیت پایین می تواند در رتبه بندی وب سایت شما تأثیر منفی بگذارد.

به طور کلی،هرچه راحت تر بتوانید پیوند را بدست آورید ارزش آن کمتر خواهد بود. برای اینکه بک لینک به عنوان یک لینک با کیفیت بالا در نظر گرفته شود، باید چندین معیار را داشته باشد. هرچه معیارهای یک پیوند بیشتر باشد،صرف زمان و تلاش بیشتر برای کسب آن ارزش دارد

پس از دریافت یک پیوند از یک سایت،پیوندهای بعدی از همان سایت دارای ارزش کمتری هستند ، بنابراین بیشتر به ایجاد پیوند در سایتهای جدید بپردازید،نه اینکه زمان خود را صرف دریافت پیوند از سایتهایی که قبلاً به لینکهای شما پیوند داده اند کنید

داشتن بک لینک در موقعیت برجسته در صفحه ای که بازدید زیادی دارد،آن را با ارزش می کند ،زیرا بدون در نظر گرفتن رتبه بندی،برای وبسایت شما بازدیدکنندگان بسیاری را به ارمغان می آورد. بک لینک در محتوا با ارزش تر از بک لینکی است که از محتوا جدا شده است(مانند قرار داشتن بک لینک در نوار کناری یا پاورقی)

خرید بک لینک از نظر فنی خلاف دستورالعمل های گوگل است ، اما این یک روش گسترده و کاربردی است،به ویژه برای کلمات کلیدی با ارزش و رقابتی .

 

خرید بک لینک قوی دائمی backlink.behtarinseo.ir – قیمت بک لینک سون بک لینک – سفارش بک لینک معتبر ارزان سون بکلینک – ایجاد بک لینک رایگان ۷backlink.com – ساخت بکلینک ها شیک رنک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *