1403/03/01

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » تزیین کمد لباس عروس و داماد به همراه تصاویر

تزیین کمد لباس عروس و داماد به همراه تصاویر

تزیین کمد لباس عروس و داماد، از اولین قدم‌های آماده کردن خانه‌ی آنهاست. در برخی از خانواده‌ها، اقوام برای بازدید از خانه و جهیزیه به خانه‌ی عروس و داماد می‌روند و لازم می‌دانند به بهترین نحو همه چیز را به نمایش بگذارند.

تزئین کمد لباس عروس و داماد به همراه تصاویر
 
دکورز | دسته دکوراسیون – طبق رسوم پیشینیان، هنگامی که خانه‌ی جدید عروس و داماد، چیده می‌شود، اقوام به بازدید خانه و چیدمان خانه عروس می‌روند. به همین خاطر خانواده‌ی عروس معمولا تلاش می‌کند، به زیبایی هرچه تمام‌تر، خانه را به نمایش بگذارد. صرف نظر از اینکه چقدر این رسم خوشایند است یا نه، احتمالا نیاز به ایده‌هایی برای تزیین کمد لباس عروس و داماد دارید و ما تعدادی را در این مطلب جمع آوری و ارائه کرده‌ایم.

تزیین کمد لباس عروس و داماد

امروزه با توجه به اندازه‌ی آپارتمان‌ها، کمد دیواری نقش بسیاری اساسی در خانه بازی می‌کند. خوشبختانه مدل‌های بسیار جذاب و کاربردی برای طراحی این کمد‌ها وجود دارد. کمد‌ها این روز‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که فضای کافی برای لباس عروس و داماد داشته باشد. در برخی دکوراسیون‌های خاص‌تر کمدها شبیه به یک اتاق کوچک طراحی می‌شوند که بتوان داخل آن راه رفت. مانند تصویر زیر.
 
اتاق لباس به جای کمد لباس
 
همچنین در طرح‌های جدید دیگر، کمد دربی برای باز و بسته شدن ندارد و بنابراین اهمیت چیدمان و تزیین آنها بیشتر می‌شود. در این گونه طرح‌ها لازم است علاوه بر اهمیت تزئین کمد لباس عروس و داماد، تنها برای بازدید اقوام، به این نکته توجه داشت که این کمد باید همواره مرتب باشد؛ چرا که داخل آن دیده می‌شود و بر ظاهر اتاق تاثیرگذار است.
 
تزئین کمد لباس عروس و داماد به همراه تصاویر
اما حتما شما هم اینجا هستید تا تصاویری از روش‌های تزئین کمد لباس عروس و داماد ببینید تا بتوانید از آن‌ها الهام بگیرید. در این صورت به اسکرول کردن ادامه دهید و این مجموعه را به دقت تماشا کنید. در این نمونه‌ها، خواهید دید که به زیبایی می‌توانید همه‌ی لباس‌ها و کفش‌ها را در کمد، به شکلی مرتب و زیبا به نمایش بگذارید.
 

انواع مدل چیدمان و تزئین کمد لباس 

تزیین کمد لباس عروس و داماد

تزئین کمد لباس عروس و داماد به همراه تصاویر
 
تزئین کمد لباس عروس و داماد
 
تزئین کمد لباس عروس
 
تزئین کمد لباس عروس و داماد
 
چیدن کمد لباس عروس و داماد
 
تزئین کمد لباس عروس و داماد به همراه تصاویر
 
چیدمان کمد لباس عروس و داماد
 
چیدن لباس زیر عروس و داماد
 
تزئین کمد لباس عروس

چیدن اتاق لباس

کمد لباس عروس و داماد
 
اتاق لباس
 

چیدمان کمدهای بدون در

تزئین کمد لباس عروس و داماد بدون در
 
تزئین کمد لباس بدون در
 
چیدن کمد لباس داماد

بیشتر بخوانید: نکاتی در مورد چیدمان آشپزخانه عروس


نظر شما در رابطه با این نمونه‌های تزیین اتاق عروس و داماد چیست؟ شما کدام را دوست داشتید؟ خودتان از چه طرح‌هایی برای تزیین خانه عروس استفاده کرده‌اید؟ ایده‌ها و نظرات خود در این رابطه را از طریق بخش “ارسال نظر” با ما و سایر کاربران دکورز به اشتراک بگذارید. 

برگرفته از ستـــاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *