18 اردیبهشت 1400

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

تغییر خلاقانه دکوراسیون منزل با کم ترین هزینه

تغییر دکوراسیون منزل

 تغییر دکوراسیون منزل با ایده های خلاقانه

گاهی محیط خانه برای ما خسته کننده و تکراری می شود و دوست داریم یک تغییر اساسی در آن ایجاد کنیم . در این گونه مواقع به یاد تغییر دکوراسیون خانه می افتیم اما به علت هزینه گزاف این تغییرات از آن صرفه نظر می کنیم .

اگر دوست دارید خانه ای متفاوت از روزهای قبل داشته باشید لازم نیست که هزینه فراوان برای این کار بپردازید بلکه می توانید با روش های که در این قسمت از دنیای مد دکورز برای شما آورده ایم ، بدون خرج کردن دکوراسیون خانه تان را تغییر دهید و یک خانه شیک و زیبا داشته باشید.

تغییر دکوراسیون با اضافه کردن یک قالیچه

تغییر دکوراسیون ارزان

تغییر دکوراسیون ارزان قیمت منزل 

می توانید با پهن کردن یک قالیچه از کنف یا یک قالیچه پرزدار دکوراسیون خانه را بدون پرداخت هزینه اضافی مدرن و شیک کنید.

تغییر دکوراسیون خانه با رنگ کردن وسایل قدیمی

آیا وسایل منزلتان قدیمی و کهنه شده است و دیگر برایتان مثل سابق جذاب نیست؟ چاره کار اینجاست ، شما می توانید با رنگ کردن وسایل قدیمی تان آن ها را بهسازی و نو کنید و جلوه خاصی به منزلتان بخشید.

دیوارهای خانه را خلاقانه رنگ کنید

 تغییر دکوراسیون منزل

ایده های خلاقانه برای تغییر دکوراسیون منزل 

اگر دیوارهای منزلتان ساده و بدون رنگ است کارتان آسان تر است ، می توانید با رنگ زدن و کشیدن طرح های متفاوت روی دیوارها با پرداخت هزینه اندک یک تغییر اساسی در دکوراسیون منزلتان ایجاد کنید.

رنگ آمیزی درب نیز موجب تغییر دکوراسیون می شود

یکی از تغییرات اساسی در دکوراسیون رنگ کردن درب هاست این کار ایده ای ساده و سریع برای تغییر منزل شماست.برای تاثیر گذاری بیشتر توجه کنید که رنگ آمیزی دستگیره ها نیز بسیار مهم است.

برای تغییر دکوراسیون خانه چیدمان وسایل خانه را تغییر بدهید

تغییر دکوراسیون خانه های قدیمی

تغییر دکوراسیون خانه های قدیمی با صرف هزینه کم

جابه جا کردن مبلمان خانه می تواند به طور شگفت انگیزی تغییر ایجاد کنید. برای این کار لازم است یکی از وسایل خانه را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید سپس مبلمان را حول محور آن بچینید و یا وسایل دیگری از اتاق های دیگر بیاورید و اضافه کنید.

تغییر دکوراسیون با درخشش شومینه

برای تغییر دکوراسیون خانه لازم نیست حتما وسایل نو بخرید شما می توانید وسایل تان را رنگ کنید مثلا اگر از شومینه قدیمی تان خسته شده اید یک یا دو دست رنگ روشن شومینه را کاملا نو می سازد .

تغییر دکوراسیون با تاثیر گذاری پنجره ها

 تغییر دکوراسیون

ابتکارات خلاقانه برای تغییر دکوراسیون

رنگ آمیزی چارچوب داخلی پنجره ها به منظره بیرون و روشنایی زیبای روز می افزاید اما باید دقت داشته باشید این رنگآمیزی از چارچوب در بیرون نزند.

تغییر دکوراسیون با رنگ کردن میز و دراور قدیمی

به جا تعویض میز یا دراور قدیمی تان آن ها را رنگ کنید و با این کار با صرف هزینه بسیار کم جلوه جدید و جذابی به دراور و میز خود ببخشید .

تغییر دکوراسیون منزل با عوض کردن پارچه کوسن ها

تغییر دکوراسیون خانه

تغییر دکوراسیون خانه با کم ترین هزینه

اگر هزینه تغییر پارچه های رو مبلی را ندارید می توانید کوسن هایتان را عوض کنید و با این کار ظاهر مبلمان و دکوراسیونتان را تغییر دهید.

تغییر دکوراسیون خانه با تعویض وسایل کوچک

راهکار دیگر برای یک تغییر دکوراسیون ارزان قیمت، تغییر جزئیات در خانه مانند تعویض دستگیره کابینت ها، دستگیره در اتاق ها و یا تعویض کلید پریزها است که می توانند تحولی چشمگیر در فضای خانه ایجاد کنند و خانه را شیک و زیبا کنند.

 تغییر دکوراسیون

خانه ای زیبا و شیک با تغییر دکوراسیون

 

برگرفته از نمنــاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

مطالب جالبی که ممکن است نخوانده باشید