1401/09/15

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » خرید لایسنس نود ۳۲ ارزان – فروش آپدیت نود ۳۲ – همیار نود ۳۲

خرید لایسنس نود ۳۲ ارزان – فروش آپدیت نود ۳۲ – همیار نود ۳۲

خرید لایسنس نود ۳۲ برای نسخه اینترنت سکیوریتی

دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم دنیای اینترنت است.امروزه اغلب نیازهای اطلاعاتی و پرداختی و خرید های خود را از طریق اینترنت رفع می کنیم.زمانی که از اینترنت برای کارهای شخصی یا موارد دیگر استفاده می کنیم ، این موضوع اجتناب ناپذیر است که از وبسایت هایی که می توانند سیستم عامل ما را به بدافزار آلوده کنند بازدید نکنیم و یا پرداخت های بانکی بسیار امنی را از طریق اینترنت انجام دهیم.

نرم افزار آنتی ویروس نود ۳۲ اینترنت سکیوریتی ، می تواند از ما در برابر انواع حملات کلاهبرداری یا سرقت اطلاعات و بدافزاری که از طریق اینترنت صورت میگیرد محافظت کند.برای فعال سازی ESET Internet Security باید خرید لایسنس نود ۳۲ برای نسخه اینترنت سکیوریتی را انجام دهیم.

برای خرید لایسنس نود ۳۲ برای ESET Internet Security می توانید روی لنیک زیر کلیک کنید :

خرید لایسنس نود ۳۲ برای نسخه اینترنت سکیوریتی

ویژگی های آنتی ویروس ESET Internet Security 

آنتی ویروس و آنتی جاسوس افزار ESET Internet Security ، محافظت فعال در برابر انواع تهدیدات آنلاین و همچنین آفلاین را ارائه می دهد و از انتشار بدافزار به سایر سیستم ها جلوگیری می کند.
این آنتی ویروس مشخصا حملاتی را مسدود می کند که به طور خاص برای فرار از شناسایی آنتی ویروس طراحی شده اند و صفحه های قفل و باج افزار را حذف می کند. در برابر حملات به مرورگرهای وب، پی دی اف خوان ها و سایر برنامه ها از جمله نرم افزارهای مبتنی بر جاوا از سیستم شما محافظت می کند.

آنتی ویروس نود ۳۲ اینترنت سکیوریتی از دسترسی غیرمجاز به رایانه و سوء استفاده از داده های شخصی شما توسط هکر ها جلوگیری می کند.

این آنتی ویروس همچنین ضد فیشینگ است،به این معنی که از شما در برابر تلاش برای به دست آوردن اطلاعات حساس مانند نام کاربری، رمز عبور یا سایر جزئیات شخصی حساس توسط وب سایت های جعلی که به عنوان وب سایت های معتبر ظاهر می شوند محافظت می کند.

محافظت از وب کم ویژگی دیگریست که با خرید لایسنس نود ۳۲ برای نسخه اینترنت سکیوریتی به دست می اورید.بدین نحو این نرم افزار به طور مداوم تمام فرآیندها و برنامه های در حال اجرا بر روی رایانه شما را کنترل می کند تا ببیند کدام یک می خواهند از وب کم شما استفاده کنند و سپس به شما در مورد هر کسی که به طور غیرمنتظره سعی می کند به وب کم شما دسترسی پیدا کند هشدار می دهد.

بانکداری و حفاظت از پرداخت ویژگی دیگریست که آنتی ویروس نود ۳۲ نسخه اینترنت سکیوریتی ارائه می دهد و از اطلاعات بانکی شما که در سایت های خرید انلاین وارد می کنید محافظت می کند. نود ۳۲ ارتباط بین صفحه کلید و مرورگر را برای تراکنش های امن تر رمزگذاری می کند و از اطلاعات حساس شما در برابر کی لاگرها محافظت می کند.

برای استفاده از این قابلیت ها و جهت خرید لایسنس نود ۳۲ برای نسخه اینترنت سکیوریتی کافیست از وبسایت همیار نود ۳۲ (hamyarrnod.ir) بازدید کنید و لایسنس مورد نظر خود را بر حسب مدت زمان استفاده و تعداد کاربران انتخاب کنید.

ویژگی های کلی آنتی ویروس ESET Internet Security عبارتند از :

  • سیستم پیشگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان (HIPS)
  • مسودوسازی تغییرات غیرمجاز در برنامه ها
  • تشخیص سریع و دقیق تر بدافزارها
  • شناسایی و حذف بدافزارهایی که از سیستم عامل پنهان می شوند.
  • آنتی اسپم ایمیل ها .
  • فایروال هوشمند با فناوری سازگار در برابر حملات از راه دور
  • محدود سازی دسترسی به وب‌سایت‌ها براساس دسته‌بندی خاص یا URL فردی
  • امن کردن فرایند پرداخت های اینترنتی

آپدیت نود ۳۲ <<<<< دسترسی به آپدیت های رایگان آنتی ویروس نود ۳۲

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *