1403/03/08

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » درب های استیل حرفه ای

درب های استیل حرفه ای

درب استیل حرفه ای

انواع استیل

فولاد های ضد زنگ  ( استنلس استیل ) نسبت به درصد و عناصر به گروه های ؛

  • فولاد ضد زنگ آستنیتی
  • فولاد ضد زنگ فریتی
  • فولاد ضد زنگ مارنزیتی
  • فولاد ضد زنگ دوبلکس

تقسیم می شوند.

رایج ترین فولاد ضد زنگ در گروه فولاد ضد زنگ آستنیتی ( زیر گروه ۳۰۰ ) قرار دارد و نام کامل آن  استنلس استیل ۳۰۴ می باشد که با نام های A2 یا ۸/۱۸ نیز شناخته می شود . این استیل کاربرد های بیشماری در زندگی انسان ها دارد که می توان به ؛ ابزار آشپزی ، وسایل آشپزخانه ، کاربرد های دکوراتیو و کاربرد های ساختمای از جمله پنجره و درب استیل  ، اشاره کرد .

درب استیل

درب استیل یکی از محصولات متنوعی می باشد که معمولا از آلیاژ استنلس استیل ۳۰۴ و در برخی موارد خاص از آلیاژ ۳۱۶ ، ساخته شده و در صنعت ساختمان استفاده می شود . درب استیل در دو حالت ؛ روکش استیل و تمام استیل ( فقط ترکیب برش های مختلف استنلس استیل ) طراحی و تولید می شوند . درب تمام استیل تماما از پروفیل و یا ورق ( آلیاژ ۳۰۴ ) دارای ضخامت ۲ میلی متر ، ساخته می شود . که از استحکام و ظاهری آراسته ، بهره می برد.

اما ساخت درب روکش استیل به گونه ای است که ؛ در مرحله اول معمولا اسکلت بندی درب با پروفیل آهن ( در برخی مورد ها آلومینیوم ) ساخته شده و در انتها با ورق استیل در طرح ها و رنگ های گوناگون و بر اساس انتخاب مشتری روکش می شود . برای ساخت درب های ورودی استیل می توان از ترکیب با مواد اولیه ای از جمله ؛ ترمووود ( چوب ترمو ) ، شیشه ( در رنگ ها و ضخامت های متنوع ) ، سنگ و فلزات رنگی دیگر ، طرح ها و مدل های زیبا و هوشمندانه ای ، خلق کرد . درب های استیل برای استفاده در ساختمان های مدرن ، بسیار مناسب می باشند ، زیرا استیل ؛ در برابرشرایط محیط ( اشعه خورشید و رطوبت ) از مقاومت خوبی بهره برده ، نظافت آن آسان بوده و به رنگ آمیزی دوره ای نیاز ندارد . به همین دلیل استفاده از درب های ورودی استیل برای ساختمان های زیبا و فروشگاه ها ، روز افزون در حال افزایش است .

انواع درب استیل

صنایع فلزی پاتیران ، با تجربه گسترده در طراحی و ساخت محصولات استیل ویژه و سفارشی ، به صورت پیوسته ، از بهترین و معتبرترین  مجموعه های تولید کننده محصولات استیل به حساب می آید . پاتیران با عرضه تعداد وسیعی از محصولات ساختمانی در حیطه درب استیل ، قادر است در کنار کارایی ، زیبایی را نیز برای پروژه های مختلف خود ، ارائه دهد . در همین جهت ، این مجموعه افزوده بر تولیدات سابق خود در عرصه انواع درب های داخلی ، ورودی و پارکینگی استیل ، به طراحی و ساخت محصولات جدید و اختصاصی ، اقدام کرده است .

از گروه های جدید درب استیل تولید شده در صنایع فلزی پاتیران ، می توان به ؛ درب های استیل ۳۱۶ ( آنتی اسید ) ، درب های بخار بند ، درب های آکوستیک ( سازگار با ؛ سالن های نمایش ، سالن های آمفی تئاتر ) ، اشاره کرد.

درب ضد سرقت استیل

از دغدغه های هر روزه افراد جامع ، بالا بردن سطح امنیت مکان های خاص از جمله ؛ محل کار و محل سکونت می باشد . استفاده از درب های ضد سرقت ، قادر است  تاثیر عمده ای بر امنیت  مکان های مورد استفاده انسان ، داشته باشد . درب های ضد سرقت به علت مواد اولیه به کار گرفته شده و همچنین نوع طراحی ، از استحکام بالاتری در برابر؛ ضربات و ورود بدون اجازه ، برخوردار هستند . این درب ها در گونه های مختلف طراحی و ساخته می شوند .  در این مقوله درب های استیل ضد سرقت ، نسبت به مدل های دیگر از ظاهری آراسته ، بهره می برند .

درب های ضد سرقت استیل به دلیل استفاده از فولاد ضد زنگ افزوده بر مزایای دیگر درب های ضد سرقت ، در برابر رطوبت از مقاومت بالایی بهره می برد . محصولات پاتیران در گروه درب استیل ضد سرقت با ترکیب پروفیل های مات ( خشدار ) و آینه ای ( براق ) استیل ۳۰۴ ، و همچنین انواع شیشه مخصوص در رنگ ها و ضخامت های گوناگون ، تولید می شوند . لازم به ذکر است که طراحی این درب ها به صورت سفارشی ( مد نظر مشتری ) می باشد.

درب استیل

درب استیل اداری

این درب ها به صورت سفارشی در حالت های یک یا چند لنگه طراحی می شوند . برای ساخت این دسته از محصولات از پروفیل استیل ۸۰۰×۴۰ برای لنگه و همچنین از پروفیل استیل ۶۰×۴۰ برای فریم ( چهارچوب ) درب استفاده می شود . همچنین ۱۰۰% از پروفیل ها مصرفی پاتیران از نوع yc 304 تایوان بوده و دارای ضخامت مناسب می باشند.

دربهای با دوام

محصولات صنایع فلزی با استفاده از بهترین استیل های موجود در کشور ( استیل ۳۰۴ تایوانی ) و نصب بهترین یراق آلات از معتبر ترین برند های دنیا ، به صورت سفارشی تولید می شوند . این محصولات از عمر و مقاومت بالا ( با شرط استفاده صحیح و نظافت دوره ای ) بهره می برند به همین علت نام دیگر این محصولات درب های استیل ماندگار و نامیرا ، می باشد .

درب استیل طلایی

درب های تولید شده از پروفیل های استیل به دلیل رنگ اصلی نقره ای ، به شکل تک رنگ و تماما استیل ، تولید می شوند . اما درب های رنگی استیل از جمله ؛ درب استیل طلایی ، درب استیل دودی ، درب استیل دانه گندمی و غیره ، به صورت روکش بر روی اسکلت غیر استیل ( آلومینیومی یا آهنی ) تولید می شوند .

برگرفته از نمنــاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *