1400/09/13

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » دیوار اتاق را با این تزیینات زیباتر کنید + تصاویر

دیوار اتاق را با این تزیینات زیباتر کنید + تصاویر

تزیین دیوار اتاق

ایده های تزیین دیوار اتاق خواب

مهم ترین عنصر در طراحی هر دکوراسیونی دیوار ها هستند. دیوار ها به ترکیب هر فضا و دکوراسیونی شخصیت می بخشند برای ایجاد کردن فضای منحصر به فرد در منزل خود می توانید از ایده های جالب و جدید برای تزیین دیوار استفاده کنید. در ادامه این مطلب روش های جدیدی برای تزیین کردن دیوار اتاق خواب را در اختیار شما قرار می دهیم.

تزیین دیوار بیشترین تاثیر و جذابیت را در دکوراسیون داخلی منزل شما می گذارد. دیوار ها بزرگترین قسمت های قابل مشاهده در هر منزلی هستند و شما می توانید با کمک مجموعه ای از وسایل مورد نظر خود را از دیوار ها آویزان کنید تا دیوار هایتان ظاهری زیبا و دلنشین پیدا کنند.

تزیین دیوار اتاق

تزیین دیوار اتاق با پروانه

اتاق خواب دقیقه جایی است که پر آرامش ترین اوقات زندگی مان را در آن می گذرانیم؛ به همین علت تمامی جزییاتی که در یک اتاق خواب قرار می گیرند باید از همه نظر حس آرامش را به افراد منتقل کنند. یکی از راهکارهایی که برای افزایش آرامش در یک اتاق خواب می توان پیاده سازی کرد؛ استفاده از تزیینات مختلف دوست داشتنی بر روی دیوار است، جاییکه همیشه جلوی چشم بوده و بتوان با نگاه کردن به آن ها لذت ببرید.

دیوار اتاق خواب مقدار فضای زیادی از اتاق خواب را به خود اختصاص می دهد. استفاده از عکس های خاطره انگیز با قاب های زیبا می تواند ایده خوبی برای تزیین کردن دیوار اتاق خواب محسوب می شود.

چیدمانی مناسب از عکس ها بر روی دیوار
یک دیوار را که بیشتر از همه خالی بودنش شمارا آزار می دهد انتخاب کنید، سپس عکس هایی که در آن خاطرات شادی دارید و دیدن آن ها منجر به حسی خوب در شما می شود را انتخاب کنید. عکس ها را به هر صورتی منظم و نامنظم و یا به اشکال مختلفی همچون قلب و یا ستاره بر روی دیوار در کنار هم بچینید، اگر می خواهید با این کار دیوار شما شکل بگیرد، پس یادتان باشد ابعاد و تعداد عکس ها بسیار مهم هستند.
 
تزیین دیوار اتاق

تزیین دیوار اتاق با عکس

استفاده از پارچه و استیکر بر روی دیوار
ساده ترین راه استفاده از انواع پارچه و نصب آن ها بر روی دیوار است، این راه نسبت به راه های قبلی از زیبایی آن چنانی برخوردار نخواهد بود و این زیبایی تنها زمانی خود را نشان می دهد که با دقت و ظرافت پارچه خود را انتخاب کرده باشید؛ اما راه حلی ساده و سریع است که در مواقعی که نمی توانید دیوار خود را نقاشی کنید آن را به سادگی بپوشانید. اگر دیوار شما به صورت کامل دچار مشکل نشده می توانید کمی خلاقیت به خرج داده و از انواع استیکرهای مختلف در بازار استفاده کنید.
 
تزیین دیوار اتاق

تزیین دیوار اتاق با پارچه

استفاده از ریسه های led در اتاق خواب
همه ما از تصویر ستاره ها در شب لذت می بریم؛ حال تصور کنید این ستاره های کوچک زیبا در اتاق خوابمان حضورداشته باشند. ریسه های led بسیاری در بازار موجود هستند که علاوه بر زیبایی و روشنایی دارای مصرف کمی هم می باشند. این ریسه ها را بر روی دیوار نصب کرده سپس در کنار آن ها عکس های زیبایتان را قرار دهید.
 
تزیین دیوار اتاق

تزیین دیوار اتاق با ریسه ال ای دی

ایجاد یک برد خاطرات بر روی دیوار
یک صفحه مشبک انتخاب کنید و بر روی یک تکه از دیوار نصب کنید. بر روی آن وسایل تزیینی که علاقه مند به دیدنشان هستید را قرار دهید، بر روی این برد می توانید عکس ها، کارت پستال ها و نوشته های زیبایتان را قرار دهید و سپس برای تزیین بیشتر از ریسه های نورپردازی در کنار آن استفاده کنید و با یک اقدام ساده زیبایی بسیاری را به اتاق خواب خود هدیه کنید. بر روی این برد می تواند هیچ عکسی حضور نداشته باشد؛ می توانید از وسایلی که حس خوبی به شما می دهند و یا مطابق با رشته و موضوع کاریتان هستند استفاده کنید. این برد برای آن است که شما در تمام مدتی که داخل اتاق خواب هستید حس آرامش بیشتری داشته باشید پس همان طور که دوست دارید آن را پرکنید.
 
تزیین دیوار اتاق

تزیین و دیزاین دیوار اتاق خواب

تزیین دیوار با کاغذهای رنگی
اینکه کاغذهای رنگی را به چه شکلی بر روی دیوار نصب کنید همه به خلاقیت شما بستگی دارد؛ می توانید انواع گل های برجسته بسازید و آن ها را با هنرمندی به دیوار بچسبانید، حتی می توانید ریسه ای از کاغذهای رنگی ایجاد کنید و بر روی دیوار نصب کنید.

برگرفته از نمنــاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *