1403/03/31

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » مدل لوستر پذیرایی با طرح های بسیار جدید و زیبا

مدل لوستر پذیرایی با طرح های بسیار جدید و زیبا

استفاده از لوستر برای پذیرایی منزل می‌تواند جذابیت خاصی به فضای خانه و دکوراسیون موجود آن ببخشید. تصاویری از مدل لوستر پذیرایی را ببینید.

دکورز | دسته دکوراسیون – از مهم‌ترین وسایل زیبایی منزل که تاثیر فوق‌العاده‌ای در دکوراسیون داخلی دارد لوستر یا همان آویزهای همراه با روشنایی است. لوسترها در سال‌های اخیر از نظر طراحی تنوع زیادی پیدا کرده‌اند انواع لوستر فانتزی و مجلسی و ساده و….از جمله آن‌ها هستند. بیشترین کابرد لوسترها در پذیرایی و آشپزخانه است. در ادامه تصاویری از زیباترین مدل لوستر پذیرایی را به همراه نکاتی در ارتباط با انتخاب مناسب‌ترین لوستر ذکر خواهیم کرد.

مدل لوستر - قیمت لوستر - مدل های جدید لوستر
در هنگام خرید لوستر اولین چیزی را که باید مد نظر قرار دهید اندازه فضای مورد نظرتان است. اندازه فضای کوچک و بزرگ پذیرایی و همچنین طول سقف از نظر بلندی و کوتاهی و هم چنین وجود چراغ‌های هالوژن و سقف کاذب در انتخاب لوستر تاثیر گذار هستند و همواره باید به آن‌ها توجه کنید. لوستر هم مانند دیگر وسایل منزل انواع مختلفی دارد ازجمله لوستر مدرن، لوستر شیک ، لوستر ظریف، لوستر کلاسیک و … از فاکتورهای مهم خرید لوستر می‌توان به حباب‌های چراغ، وزن و تعداد آن‌ها اشاره کرد.

در مورد حباب چراغ‌های مدل لوستر پذیرایی باید توجه داشته باشید که حباب شفاف چراغ‌ها از جنس شیشه، روشنایی بیشتری را ایجاد می‌کند اما در مقابل حباب‌هایی با شیشه‌های کدر روشنایی دلپذیرتری را به وجود می‌آورند. وزن لوسترها هم از این جهت مهم است که مکان مناسب برای آویزان کردن آن‌ها را در خانه خود داشته باشید. بعضی لوسترها وزنشان از ۲۵ کیلوگرم هم فراتر می‌رود. در مورد تعداد لوسترها هم بهتر است سیستم روشنایی چندگانه در خانه داشته باشید چرا که بسیاری از متخصصان معتقدند لوسترها همانند دکورز‌های یک خانه هستند و باید به یکدیگر متصل باشند.

مدل لوستر پذیرایی

پذیرایی یکی از مکان‌های مهم و مورد توجه در هر منزلی است و طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی از اهمیت زیادی برخوردار است. شما می‌توانید برای بهبود طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی‌تان از مدل لوستر پذیرایی زیبا و جذاب استفاده نمایید. توجه داشته باشید که هر مدل لوستری برای پذیرایی شما مناسب نیست و لوستری که استفاده می‌شود باید کاملا متناسب با دکوراسیون خانه باشد.

مدل لوستر پذیرایی - انواع لوستر مدرن - لوستر های جدید

انواع لوستر جدید - لوسترهای مدرن - لوستر پذیرایی

لوستر برای پذیرایی با ابعاد کوچک

اگر فضای پذیرایی شما کوچک است بهتر است لوسترهایی را انتخاب نمایید که شاخه‌ها و چراغ‌های کمتری دارند. ممکن است شما لوستری با شاخه و برگ زیاد را انتخاب کنید و بعد به خاطر کوچک بودن فضای پذیرایی‌تان مجبور شوید که برخی از چراغ‌ها و یا شاخه‌ها را از لوستر باز کنید در این صورت نمای مدل لوستر پذیرایی شما نامطلوب می‌شود.

مدل لوستر پذیرایی - لوستر های مدرن - طرح جدید لوستر

مدل لوستر مدرن - لوستر کلاسیک - لوسترهای جدید و شیک

انتخاب لوستر برای پذیرایی متناسب با ارتفاع سقف

اگر سقف پذیرایی شما بلند نیست بهتر است که از انتخاب مدل لوستر پذیرایی بلند و آویز صرف نظر کنید. این لوسترها اگر در سقف‌های کوتاه نصب شوند سقف را کوتاه‌تر نشان می‌دهند. می‌توایند از انواع لوسترهای سقفی و کم‌ارتفاع برای سقف‌های کوتاه استفاده نمایید و در فضای دیگری از پذیرایی‌تان یک چراغ دیوار کوب و یا آباژور هماهنگ با طراحی لوستر قرار دهید. اما اگر سقف پذیرایی شما بلند است می توانید سراغ لوسترهای آویز چند طبقه و بلند بروید.

عکس لوستر - مدل لوستر پذیرایی - قیمت لوستر

ساخت لوستر - مدل لوستر پذیرایی - عکس لوستر مدرن و کلاسیک

مدل لوستر پذیرایی متناسب با دکوراسیون داخلی

اگر دکوراسیون داخلی پذیرایی شما سلطنتی و یا سنتی است بهترین ایده برای انتخاب مدل لوسترتان می‌تواند لوسترهای کریستالی با طرح‌های کلاسیک باشد. همچنین اگر در پذیرایی خود از مبلمان استیل استفاده کرده‌اید بهتر است مدل لوستر پذیرایی را انتخاب نمایید که شاخه‌های آن در جهات مختلف قرار دارند. این مدل لوسترها قطعه‌های مبلمان استیل را به یک میزان روشن نشان می‌دهند. لوسترهایی که بر روی میز نهارخوری نصب می‌شوند بهتر است آویز و بلند باشند تا همه فضای میز را روشن سازند با این مدل لوسترها شما و مهمان‌هایتان از خوردن غذا لذت می‌برید.

انواع لوستر - عکس لوستر - مدل لوستر پذیرایی

لوستر طاووسی - عکس لوستر - قیمت لوستر مدرن و کلاسیک

انتخاب رنگ لوستر

علاوه بر مدل لوستر پذیرایی رنگ لوستر نیز در زیبایی و جذابیت دکوراسیون پذیرایی تاثیرگذار است. انتخاب رنگ‌های شیک و جدید که با چند نوع دکوراسیون داخلی مختلف مطابقت دارند می‌توانند بهترین ایده برای انتخاب لوستر باشند. همچنین رنگ چراغ‌های موجود در لوستر و نحوه نورپردازی لوستر هم از اهمیت زیادی برخوردار است. چراغ‌های آفتابی و مهتابی با رنگ‌های متفاوت بهترین مدل هستند. این چراغ‌ها با رنگ‌های متنوعی که دارند چشم شما را اذیت نمی‌کنند و دکوراسیون پذیرایی شما را شیک و زیبا می‌سازند.

لوستر سلطنتی - عکس لوستر مدرن - لوستر کلاسیک

لوستر سقفی - لوستر پذیرایی - عکس لوستر چوبی

امیدواریم از تماشای تصاویر مدل لوستر پذیرایی لذت برده باشید و بتوانید یک انتخاب درست برای زیبایی بیشتر دکوراسیون منزلتان داشته باشید.

برگرفته از ستـــاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *