1403/03/31

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » مدل های جدید پادری نمدی، طرز تهیه پادری طرح ماهی

مدل های جدید پادری نمدی، طرز تهیه پادری طرح ماهی

پادری‌ها در جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند و استفاده از آن در زیبایی منزل تاثیر زیادی دارد. پادری نمدی معمولا برای اتاق خواب استفاده می‌شود.

امروزه از نمد در ساخت عروسک‌ها و دیگر وسایل تزئینی بسیار استفاده می‌شود. همچنین با استفاده از نمد می‌توان پادری‌های بسیار زیبایی را درست کرد. اگرچه پادری‌ها در انواع مختلفی مثل پارچه‌ای ، منگوله‌ای و… ساخته می‌شوند اما معمولا از جنس نمد برای اتاق خواب استفاده می‌کنند. برای درست کردن پادری نمدی باید خلاقیت داشت و از الگوها کمک گرفت. در این جا علاوه بر طرز تهیه یک نمونه پادری با نمد مدل‌های دیگر آن را قرار داده‌ایم.

مدل های زیبا از پادری نمدی
برای درست کردن پادری نمدی می‌توانید از رنگ‌های متفاوت استفاده کنید تا جلوه بیشتری پیدا کند. برای این کار طبق الگو ابتدا برش‌ها و تکه‌دوزی‌ها را انجام دهید. برای زیبایی بیشتر بهتر است برای دوخت زدن اطراف نمد از انواع دوخت‌های ساده و یا دندان موشی استفاده کنید. در واقع با تکه‌دوزی روی نمد کارهای جالبی می‌توان انجام داد.

طرز تهیه پادری طرح ماهی با نمد

همه ما در منزل خرده موکت‌ها یا زیراندازهای نمدی را داریم که یا خراب و پاره شده‌اند و یا طرح آن قدیمی و تکراری و غیر قابل استفاده شده است. پیشنهاد ما به شما این است که به جای کنار گذاشتن آن‌‌ها از آن به عنوان طرحی زیبا استفاده کنید و با آن پادری مدل ماهی بسازید.

برای ساخت پادری نمدی ابتدا طرح دلخواه خود را روی موکت یا نمد بکشید و با تیغ موکت‌بری دور تا دور طرح را برش بزنید. این کار نیازمند دقت زیاد است. ما در این جا از طرح ماهی استفاده کرده‌ایم اما هر طرح دیگری می‌توانید استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که برای اتاق کودکان از طرح‌های کارتونی مطابق سلیقه خودشان استفاده کنید.

روش درست کردن پادری نمدی با طرح ماهی

پس از اینکه طرح ماهی را برش زدید دور تا دور آن را کوک‌های درشت تزیینی بزنید. همانند شکل برای دوخت دور طرح می‌توانید از نخ‌های ضخیم و یا کاموا استفاده کنید.

دوخت پادری نمدی به شکل ماهی

در پایان به سلیقه خودتان چشم و دهن ماهی را بدوزید. می‌توانید از دکمه به عنوان چشم ماهی استفاده کنید.

طرز ساخت پادری نمدی به صورت ماهی

ساخت پادری ما به پایان رسید. امیدواریم از این آموزش بهره برده باشید و با استفاده از خلاقیت خود برای منزلتان پادری‌هایی در طرح و رنگ‌های متنوع و زیبا تهیه کنید.

مدل‌های مختلف پادری نمدی

مدل های جدید و زیبای پادری نمدی
مدل های جدید و زیبای پادری نمدی

مدل های جدید و زیبای پادری نمدی

مدل های جدید و زیبای پادری نمدی

مدل های جدید و زیبای پادری نمدی

برگرفته از ستـــاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *