1400/07/25

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » ویژگی های سینک ظرفشویی استیل و کورین + عکس

ویژگی های سینک ظرفشویی استیل و کورین + عکس

سینک ظرفشویی استیل

تفاوت سینک ظرفشویی استیل و کورین

سینک ظرفشویی جزو اصلی ترین وسایل آشپزخانه است که فقط برای شستن ظرف ها نیست و برای شستن میوه، سبزی، آماده کردن غذا و… کاربرد دارد. انتخاب سینک مناسب یکی از دغدغه های اصلی خانم های خانه دار است زیرا در طول روز زیاد با سینک سر و کار دارند پس در انتخاب آن باید حساسیت به خرج داد.

هنگام انتخاب سینک ظرفشویی باید سبک دکوراسیون آشپزخانه، مدل سینک، جنس سینک و… را در نظر بگیرید. در میان انواع سینک ظرفشویی پرطرفدارترین آن ها سینک های استیل و کورین هستند که در ادامه با ویژگی های آن ها آشنا میشوید.

انواع سینک ظرفشویی

راهنمای انتخاب سینک ظرفشویی

ویژگی های سینک ظرفشویی استیل

سینک های ظرفشویی استیل ویژگی های مثبت زیادی دارند از جمله ضد زنگ بودن، مقاوم بودم و تمیز شدن راحت که این ویژگی ها برای خانم ها بسیار مهم است. البته سینک های استیل یک ویژگی بدی هم که دارند این است که خش دار میشوند پس باید از شستن آن ها با سیم ظرفشویی جلوگیری شود، سینک های استیل رایج ترین نوع سینک در آشپزخانه های ایرانی است که البته از نظر قیمت هم ارزان تر است.

سینک ظرفشویی استیل

مدل سینک ظرفشویی استیل

ویژگی سینک ظرفشویی کورین

سینک های کورین برعکس سینک های استیل ضد خراش خوردگی هستند و قیمت بالاتری دارند، این نوع سینک ها تنوع بالایی دارند و میتوانید با توجه به سبک دکوراسیون آشپزخانه تان دست به انتخاب بزنید. یکی دیگر از ویژگی های این نوع سینک ها این است که به خاطر بافتی که دارند لکه قطرات آب را نشان نمیدهند و همچنین ضد باکتری هستند.

سینک ظرفشویی کورین

مدل سینک ظرفشویی کورین

مدل سینک ظرفشویی

مدل سینک ظرفشویی کورین جدید

به دلیل نبود درز بین سینک و رویه از آلودگی و کثیفی جلوگیری میشود، سینک های کورین طول عمر بالایی دارند و در صورت آسیب دیدگی به سادگی ترمیم میشوند.

 

برگرفته از نمنــاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code