1403/03/08

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » چگونه دکوراسیون بالکن کوچک را آرامش بخش کنیم؟

چگونه دکوراسیون بالکن کوچک را آرامش بخش کنیم؟

با دکوراسیون بالکن کوچک می‌توان در میان شلوغی شهر‌های بزرگ، از این تراس کوچک استفاده‌ی بهتری کرد و آن را به جای انبار لوازم به یک محیطی برای آرامش و لذت مبدل ساخت.

چگونه دکوراسیون بالکن کوچک را آرامش بخش کنیم؟
 
دکورز | بخش دکوراسیون – حیاط، باغچه، تراس، پاسیو، حیاط خلوت و … همگی ویژگی‌های شگفت انگیزی دارند که بیشتر در خانه‌های ویلایی وجود دارد. از سوی دیگر، آپارتمان‌ها در بهترین حالت یک تراس کوچک دارند که اصلا با گزینه‌های دیگری که ذکر شد قابل مقایسه نیست. با این وجود در این مقاله روش‌های زیادی هست که با کمک آنها می‌توانید چیدمان تراس کوچک و دکوراسیون بالکن تان را آرام بخش و لذت بخش طراحی کنید.
 

ایده‌هایی برای دکوراسیون بالکن کوچک

یک میز کوچک و چند صندلی می‌تواند یک بالکن کوچک را به جایی برای لذت بردن از چای صبح تبدیل کند. چیز زیادی نیست، اما تهیه و استفاده از آن بسیار راحت خواهد بود…
 
دکوراسیون بالکن کوچک
برای ایجاد یک محیط گرم و دعوت کننده، می‌توانید یک کفپوش چوبی برای بالکن کوچک انتخاب کنید یا حداقل می‌توانید با کاشی کاری آن را بازسازی کنید.
 
کفپوش چوبی برای تراس
افزودن یک قالیچه‌ی کوچک می‌تواند حس و حال بالکنتان را دنج‌تر کند؛ و اگر یک نیمکت کوچک به جای صندلی‌ها در دکوراسیون بالکن کوچک تان جای دهید، می‌توانید با استفاده از کوسن بالش عصر‌ها خستگی روز را با یک چای دلچسب از تن بیرون کنید.
 
دکوراسیون بالکن کوچک
اگر فضای بالکن‌تان محصور است، می‌توانید با استفاده از رنگ‌ها جنب و جوش بیرون را به بالکن کوچک خانه‌تان بیاورید. فضا را با رنگ سبز و طراوت گل‌ها و گیاهان تازه دکوراسیون کنید. همچنین چند تکه چوب هم در بالکن کوچک جواب می‌دهد.
 
دکوراسیون بالکن کوچک

بیشتر بخوانید: انواع کاکتوس گلدار


از شکل بالکن به نفع خود استفاده کنید. برای مثال، در یک بالکن کشیده و باریک، می‌توانید از یک نیمکت که در امتداد دیوار یا نرده‌ها قرار گرفته استفاده کنید. این نیمکت را به صورت L شکل قرار دهید و خواهید دید که در گوشه‌ها چه فضای دنج و زیبایی ایجاد می‌شود.
 
استفاده از نیمکت ال در تراس کوچک
برای دکوراسیون بالکن کوچک، می‌توانید از جعبه‌های چوبی یا تخته چوب، برای ایجاد و دکوراسیون باغچه‌ عمودی استفاده کنید. همه‌ی گل و گیاهانتان را در آنجا قرار دهید و بگذارید با رنگ‌های تازه‌شان فضای بالکن را شاد و باطراوت کنند.
 
تزیین تراس با جعبه های چوبی
یا اگر دوست داشته باشید، می‌توانید یک بالکن کوچک را با استفاده از لوازمی مثل این لامپ‌ها دکوراسیون کنید. ساخت آن‌ها بسیار ساده است. همچنین می‌توانید از انواع لامپ با شکل و رنگ متنوع استفاده کنید.
 
دکوراسیون بالکن کوچک
آسودگی سرنخ شماست. روی آن تمرکز کنید و شروع به طراحی دکوراسیون بالکن خانه تان کنید. سعی کنید بالکنتان را تاجای ممکن راحت و پذیرا طراحی کنید. یک صندلی کوچک یا در صورت امکان بزرگ به شما اجازه می‌دهد از بالکنتان یک اتاق مطالعه‌ دنج و آرام بسازید. خیلی ساده اگر بالکنتان آنقدر کوچک است که اصلا نمی‌توانید در آن صندلی و میز قرار دهید، می‌توانید با چمن مصنوعی یا طبیعی کف آن را بپوشانید و فضایی گرم و نرم ایجاد کنید.
 
 
 
دکوراسیون بالکن کوچک
 
دکوراسیون بالکن کوچک با چمن مصنوعی
یا شاید هم بخواهید همه را با هم داشته باشید (البته احتمالا بالکن کوچک شما این اجازه را نمی‌دهد).
 
دکوراسیون بالکن کوچک
 
کلام آخر
خب، نظر شما درباره‌ این تصاویر چیست؟ از کدام ایده می‌توانید در دکوراسیون بالکن کوچک خانه خودتان استفاده کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را از طریق بخش “ارسال نظر” در پایین همین صفحه با ما و سایر کاربران دکورز در میان بگذارید.

برگرفته از ستـــاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *