دکوراسیون منزل بهترین راه برای افزودن سلیقه شخصی به خانه شماست. با این حال ، کنار هم قرار دادن رنگ های مناسب همیشه آسان نیست. انتخاب مبلمان ، نیاز به تفکر دقیق دارد تا با سایر مبلمان شما ترکیب شود. اگرچه ایجاد ست مبل ها در رنگ های مختلف انتخاب جسورانه ای است ؛ اما ترکیب رنگ های مناسب می تواند نتایج بسیار خوبی به همراه داشته باشد. در این مقاله به روش سازگاری رنگ مبل ها می پردازیم.

ساخت ست مبل با رنگ های مختلف

ایجاد ست مبل ها در رنگ های مختلف به اتاق شما نشاط و ظرافت می بخشد. با این حال ، هماهنگی رنگ ها مهم است. هنگام انتخاب مبلمان خود ، باید پالت رنگی را تعیین کنید که با مبلمان موجود و دکوراسیون اتاق شما مطابقت داشته باشد. در استفاده از رنگ های مختلف در اتاق خود ، باید به هماهنگی رنگ مبل ها با یکدیگر توجه نمایید.

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

رنگ های مبل سازگار با یکدیگر

هنگام انتخاب رنگ مبل ، ابتدا می توانید فهرستی از رنگ های سازگار با یکدیگر تهیه کرده و روی رنگ هایی که می خواهید استفاده نمایید تمرکز کنید.

رنگ های خنثی همیشه یک انتخاب مطمئن هستند. رنگ هایی مانند سفید ، بژ ، خاکستری و سیاه را می توان به راحتی با رنگ های دیگر ست نمود و برای ایجاد رنگ های هماهنگ استفاده کرد.

رنگ های یکسان را می توان با هم استفاده کرد. به عنوان مثال ، رنگ های زمینی با یکدیگر هماهنگ خواهند بود.

رنگ های کنتراست نیز به خوبی با یکدیگر کار می کنند ؛ مانند صندلی های آبی ، کوسن های زرد ، یا صندلی های نارنجی و کوسن های سبز.

رنگ های پاستلی می توانند با یکدیگر سازگار باشند. به عنوان مثال ، یک مبل صورتی با کوسن هایی با رنگ های آبی روشن یا اسطوخودوس به خوبی ست می شود.

استفاده از سایه های مختلف از یک خانواده رنگ نیز می تواند گزینه خوبی باشد. به عنوان مثال ، با یک مبل آبی ، می توانید از کوسن هایی در سایه های روشن تر یا تیره تر آبی استفاده کنید.

با این حال ، انتخاب رنگ مبل باید با سلیقه شخصی شما و بقیه دکوراسیون خانه شما مطابقت داشته باشد. مهم ترین چیز این است که در خانه خود احساس راحتی کرده و بتوانید سبک خود را منعکس کنید.

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

رنگ مبل هایی که اتاق را بزرگ تر می کند

اگر یک اتاق نشیمن یا سالن کوچک در خانه خود دارید ، مهم است که رنگ مبل مناسب را انتخاب کنید تا اتاق بزرگ تر و جادارتر به نظر برسد. رنگ های مبل که فضای اتاق را جادار نشان می دهد شامل رنگ های روشن و طبیعی است.

سفید یکی از موثرترین رنگ هایی است که دید وسیعی را فراهم می کند. صندلی‌های سفید رنگ فضایی را در اتاق شما ایجاد می‌کنند و فضای اتاق را بزرگ‌تر نشان می ‌دهند. با این حال ، تمیز کردن مبل‌ های سفید ممکن است دشوار باشد. بنابراین می ‌توانید پارچه ‌هایی مانند چرم یا میکروفیبر را انتخاب نمایید که به راحتی تمیز می ‌شوند تا از ایجاد لکه جلوگیری کنید.

رنگ کرم ظاهری کمی گرم تر از سفید دارد و نمای وسیعی را ارائه می دهد. صندلی های کرمی فضایی گرم در اتاق شما ایجاد کرده و حسی دنج به آن می بخشد.

خاکستری رنگی مدرن و شیک است و صندلی های راحتی خاکستری روشن حس وسعت را به اتاق داده و جلوه ای جادار می بخشد. خاکستری روشن نیز با سبک های مختلف دکوراسیون هماهنگ است.

بژ رنگی طبیعی است و به اتاق احساس گرما و آرامش می دهد. صندلی های راحتی بژ یکی از گزینه هایی است که اتاق شما را بزرگ تر و جادارتر نشان می دهد و حس بزرگتری ایجاد می کند.

آبی روشن رنگی است که احساس آرامش و سکوت می دهد و صندلی های راحتی آبی روشن به اتاق طراوت می بخشد. این رنگ مخصوصا برای دکوراسیونی به سبک ساحلی یا اسکاندیناوی ایده آل است.

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

ترکیب رنگ مبل خاکستری

خاکستری یک انتخاب مدرن و پیچیده است و با بسیاری از رنگ ها هماهنگ می شود. ترکیب مبل های خاکستری شامل رنگ هایی مانند سفید ، زرد ، نارنجی ، آبی و صورتی است .استفاده از رنگ مبل ‌های روشن در کنار مبل‌های خاکستری می‌تواند حس فضای بیشتری را به اتاق شما ببخشد ، در حالی که رنگ‌های زنده می‌توانند انرژی و نشاط را به اتاق شما بیاورند. برای مثال با استفاده از اکسسوری های تزئینی نارنجی و زرد در کنار صندلی های راحتی خاکستری ، حس گرمی به اتاق خود بدهید.

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

رنگ های سازگار با مبل قهوه ای

قهوه ای رنگی گرم و طبیعی است و با بسیاری از رنگ ها ست می گردد. رنگ هایی که به خوبی با صندلی های قهوه ای هماهنگ می شوند شامل رنگ های طبیعی مانند سفید ، کرم ، زرد ، نارنجی و سبز هستند. با افزودن یک فرش آبی یا یک کوسن آبی در کنار مبل های قهوه ای خود می توانید ظاهری شیک و مدرن داشته باشید. یک اکسسوری یا گیاه به رنگ سبز در کنار صندلی راحتی قهوه ای شما عالی به نظر می رسد. صندلی های قهوه ای در ترکیب با رنگ کرم ، ظاهری گرم و جذاب به ارمغان می آورد.

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

رنگ های سازگار با ست مبل مشکی

مشکی رنگی شیک و مدرن است ؛ اما در صورت استفاده نادرست ، می تواند اتاق را تیره و تار کند. با استفاده از رنگ های زنده در کنار صندلی راحتی مشکی خود می توانید در اتاق خود کنتراست ایجاد کنید. به عنوان مثال ، استفاده از رنگ مبل های مشکی و آبی در کنار هم ظاهری مدرن و با طراوت را فراهم می کند. هنگامی که با رنگ قرمز استفاده می شود ، به شما کمک می کند تا ظاهری شیک و جسور داشته باشید.

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

ترکیب مبل رنگ آبی

آبی رنگی است که احساس آرامش می دهد. ترکیبات مبل آبی شامل رنگ های روشن مانند سفید ، کرم ، زرد و خاکستری است. همچنین می توانید با استفاده از رنگ های پر جنب و جوش مانند سبز و نارنجی در کنار صندلی راحتی آبی خود ، اتاق خود را متعادل کنید.

رنگ های سازگار با مبل قرمز

قرمز رنگی گرم و غنی است و با بسیاری از رنگ مبل ها ست می شود. رنگ هایی که به خوبی با صندلی های راحتی شرابی ست می شوند شامل رنگ های روشن مانند سفید ، کرم ، بژ و خاکستری روشن است. همچنین می توانید با استفاده از رنگ های پر جنب و جوش مانند سبز و زرد در کنار صندلی های راحتی به اتاق خود انرژی بیافزایید.

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

جدیدترین رنگ مبل های مد سال ۲۰۲۳

جدیدترین رنگ مبل های مرسوم برای سال ۲۰۲۳ شامل رنگ های طبیعی و رنگ های زنده است. علاوه بر رنگ های بژ روشن ، کرم و سفید ، رنگ های پر جنب و جوش مانند زرد ، نارنجی و سبز و رنگ های پاستلی نیز از جمله ترندها هستند.

تصاویر بیشتر:

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟

کدام رنگ مبل با یکدیگر سازگار است؟