1400/09/12

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » ۱۰ ایده برای تغییر در دکوراسیون داخلی خانه

۱۰ ایده برای تغییر در دکوراسیون داخلی خانه

دکوراسیون داخلی و نوع چیدمان وسایل منزل تاثیر بسزایی بر سلامت روان و جسم شما دارد. تغیییر دکوراسیون نیز در تغییر خلق و خو و نشاط اعضای خانه و خانواده موثر است.

دکورز | دسته دکوراسیون – چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی خانه از جمله کارهای لذت بخشی است که فرد می‌تواند با چند ترفند ساده در اجرای دکوراسیون خانه مدرن، خانه خود را به زیبایی به دیگران نشان دهد. حتی تغییرات کوچکی در صندلی‌های درون آشپزخانه هم می‌تواند باعث چشمگیر شدن منزلتان گردد. با ایده‌های جدید برای دکوراسیون داخلی منزل همراه ما باشید.

ایده هایی نو برای ایجاد دکوراسیونی زیبا

۱. اتاق روشن به همراه دیوارهای چوبی سفید

یک اتاق خواب چیدمان شده به همراه دیوارهای چوبی سفید و یک پنجره بزرگ، می‌تواند طبیعی و روشن به نظر برسد. یک میز دیواری کوچک به همراه یک کنده چوب قدیم، می‌تواند حال و هوای یک زندگی آرام و دلنشین روستایی را به خانه شما وارد کند.

 
اتاق خواب، دکوراسیون

 

۲. اتاق غذا خوری، صندلی‌های چوبی متنوع

در این اتاق غذا خوری صندلی‌های چوبی متنوع، باعث ایجاد یک نمای ویژه و هارمونیکی شده است. گلدان‌های موجود در اتاق نیز یک جنبه طبیعی برای اتاق ایجاد نموده‌اند.

 

دکوراسیون، اتاق غذاخوری


۳. دوش حمام زیر سقف آسمان!

یک دوش حمام در بیرون و یک دوش مستقل در کنار وان حمام .شما می‌توانید از دوش بیرون در فصل‌های گرم سال و از دوش داخل به هنگام سردی هوا استفاده کنید.

 

دکوراسیون، حمام

 

۴. میز و صندلی چوبی جالب در کنار کاناپه

با یک میز چوبی ساده که با ایده جالبی ساخته شده است، هر اتاق نشیمن ساده‌ای به شکل متفاوت و جذابی به نظر می‌رسد. ترکیب ایده‌های قدیمی در کنار زندگی مدرن، جذاب و دلنشین است. داشتن یک صندلی راحتی در کنار کتابخانه دیواری هم ایده‌ای خوب می‌تواند باشد که در دکوراسیون مدرن منزل اغلب از این تلفیق زیبا استفاده می شود.

 

دکوراسیون، اتاق نشیمن
 

۵. ترکیب رنگ‌ها با یک هارمونی هماهنگ

در این تصویر تجهیزات داخل آشپزخانه با یک ترکیب رنگ با هارمونی هماهنگ سازگار شده‌‌اند.

دکوراسیون، آشپزخانه، ترتیب رنگ ها

 

 

۶. آشپزخانه باز در کنار اتاق غذاخوری

 

دکوراسیون، آشپزخانه

 

۷. پس زمینه آبی روشن در اتاق نشیمن

طراحی خانه‌ها با دیوارهای کمتر و اتاق‌های باز تر احساس آرامش بیشتری برای انسان فراهم می‌کند. ترکیب رنگ‌ها و چیدمان وسایل خانه نیز باید به شکل مطلوب باشد.

 

دکوراسیون، اتاق نشیمن

 

۸. اتاق نشیمن کلاسیک با کاناپه زرد

 

دکوراسیون خانه شما

 

۹. فضای کار زیر راه پله

در اینجا فضای در دسترس، به شکل بهینه استفاده شده است. اتاق کوچک فرضی زیر راه پله‌ها به یک اتاق کار کوچک تبدیل شده است. ترکیب رنگ میز و صندلی، راه پله‌ و کفپوش بسیار زیبا و هماهنگ است.

 

دکوراسیون، اتاق کار

 

 

۱۰. تختخواب طبقاتی سفید در اتاق کودکان

در این اتاق روشن دو کودک می‌توانند روی تختخواب طبقاتی سفید بخوابند. میز تحریر آبی رنگ و تخته سیاه پایه‌دار علاوه بر انجام تکالیف منزل، می‌توانند جهت نقاشی و سرگرمی استفاده شوند. ترکیب رنگ‌ها و چیدمان وسایل در اتاق کودکان باید به گونه‌ای باشد که حس نشاط و شادی در آن‌ها همیشه جاری باشد.

دکوراسیون، اتاق خواب کودکان

 

یکی از گام‌های تاثیر گذار در تغییر دکوراسیون منزل تغییر رنگ دکوراسیون است. به عنوان مثال می‌توانید دکوراسیون سفید یا بنفش را برای سالن و پذیرایی انتخاب نمایید و رنگ صوتی یا آبی را برای ایجاد تغییر و تنوع در دکوراسیون اتاق فرزندان خود انتخاب نمایید. در کل ایده‌های زیادی برای تغییر در دکوراسیون داخلی منزل وجود دارد شما چه ایده‌هایی برای تغییر دکوراسیون منزل دارید؟ نظرات خود را با ما و سایر همراهان مجله دکورز به اشتراک بگذارید. همچنین پیرامون این مطلب مطالعه ۲۳ ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برگرفته از ستـــاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *