1403/03/06

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » ۵ مدل مبل راحتی ال جدید برای دکوراسیون پذیرایی منزل

۵ مدل مبل راحتی ال جدید برای دکوراسیون پذیرایی منزل

مدل مبل راحتی ال به گونه‌ای است که هر قسمت مبل جداست و متناسب با فضایی که در نظر دارید، قطعات آن را می‌توانید زیاد یا کم کرده و یا جا به جا کنید. اگر منزل شما متراژ پایینی دارد، خرید مبل ال را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

8 مدل مبل راحتی ال جدید برای تکمیل دکوراسیون پذیرایی منزل
دکورز | دسته دکوراسیون – آیا قصد خرید مبل برای منزل کوچک خود را دارید و نمی‌دانید چه مبلی مناسب است؟ هال و پذیرایی منزل یکی از مهمترین بخش‌های منزل است، جایی که افراد خانواده پس از گذراندن یک روز سخت دور هم جمع شده و خستگی خود را با صحبت با سایر اعضای خانواده و یا تماشای فیلم دلخواه خود در کرده و محلی برای پذیرایی مهمان‌ها نیز محسوب می‌شود؛ بنابراین انتخاب مبلمان مناسب که همزمان راحت و شیک بوده و با ابعاد هال و پذیرایی منزل شما نیز همخوانی داشته باشد، کار سختی محسوب می‌شود. در ادامه با ۵ مدل مبل راحتی ال جدید برای تکمیل دکوراسیون پذیرایی منزل آشنا می‌شوید.
 
بیشتر مبل‌های موجود در بازار، اندازه‌های ثابتی دارند و مناسب خرید برای خانه‌های کوچک نیستند. در این مطلب یاد می‌گیرید که چگونه مدل مبل ال را متناسب با هال و پذیرایی خود انتخاب کنید. برای انتخاب مدل مبل راحتی ال، اول از همه باید پالت رنگی منزل دلخواه خود را مشخص کنید. پالت رنگی انتخابی شما، رنگ سایر المان‌های منزل را نیز مشخص می‌کند. برای مثال اگر رنگ هلویی را به عنوان رنگ زمینه انتخاب کرده‌اید، سایر وسایل پذیرایی را می‌توانید از طیف رنگی زیر انتخاب کنید.

8 مدل مبل راحتی ال جدید برای تکمیل دکوراسیون پذیرایی منزل

مرحله بعدی، انتخاب سبک است. برای مثال اگر سبک‌های کلاسیک را بیشتر می‌پسندید، مبلمان زاویه‌دار و مدرن انتخاب چندان مناسبی برای مبله کرده فضای پذیرایی شما نخواهند بود.


پیشنهاد اول

8 مدل مبل راحتی ال جدید برای تکمیل دکوراسیون پذیرایی منزل
تصویر بالا، نمایی از یک مدل مبل راحتی ال است که به سادگی می‌توان از آن در فضا‌هایی که به سبک مدرن طراحی شده‌اند، استفاده کرد. این مبل بسیار راحت است و ساختار کلی آن، دو تکه است که بسته به مدل پذیرایی در کنار هم قرار می‌گیرند. پارچه مبلی آن از جنس کتان بوده و پارچه کوسن‌های آن قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارند.
 
 

پیشنهاد دوم

8 مدل مبل راحتی ال جدید برای تکمیل دکوراسیون پذیرایی منزل
این مدل مبل راحتی ال با ۴ تکه، ظاهر شیک‌تری داشته و برای کسانی که در نظر دارند برای پذیرایی خود تنها یک مبل ال تهیه کنند، انتخاب مناسبی محسوب می‌َشود. این مدل مبل ال ترکیبی از مبلمان مدرن و کلاسیک است که با کوسن‌های بزرگ و نرم، فوق‌العاده راحت است. این مبل به علت قطعات بالایی که دارد به سادگی با فضای پذیرایی منزل شما ست می‌شود.


پیشنهاد سوم

8 مدل مبل راحتی ال جدید برای تکمیل دکوراسیون پذیرایی منزل
همانگونه که در تصویر می‌بینید، این مدل مبل راحتی شیک  ۲ تکه، ظاهری مدرن دارد که به دلیل فوم استفاده شده در تشک‌های نشیمن، کمر را حین نشستن اذیت نمی‌کند. نکته مهمی که باید در خرید انواع مدل مبل راحتی ال به آن توجه کنید، اسکلت است. اسکلت مبل راحتی باید محکم باشد تا بتواند وزن افراد را برای مدت زمان طولانی تحمل کند. این مبل نیز با اسکلت چوب بلوط، استحکام کافی را دارد.


پیشنهاد چهارم

8 مدل مبل راحتی ال جدید برای تکمیل دکوراسیون پذیرایی منزل
بر خلاف پیشنهاد قبل، مدل مبل ال در این پیشنهاد، مناسب خانواده‌های بزرگتر بوده و تعداد نفرات آن قابل تغییر است. این مدل از مبل‌های راحتی، ترکیبی از مبلمان کلاسیک و مدرن هستند. در حالی که کوسن‌ها، ظاهری مدرن به مبل می‌دهند، ساختار اصلی مبل به سبک کلاسیک ساخته شده است.

پیشنهاد پنجم

8 مدل مبل راحتی ال جدید برای تکمیل دکوراسیون پذیرایی منزل
اگر پذیرایی منزل شما بزرگ و جادار است و سبک طراحی داخلی مدرن را می‌پسندید، این مدل مبل راحتی ال به سادگی فضا را پر می‌کند. ترکیب ۳ قطعه این مبل راحتی را می‌توان متناسب با نیاز در مرکز یا گوشه‌ای از پذیرایی استفاده کرد. در این مبل، فوم‌هایی با نرمی متوسط به کار رفته که علاوه بر ایجاد آسایش حین نشستن، ابتلا به کمردرد را نیز کاهش می‌دهد.

امیدواریم این مطلب و مشاهده مجموعه عکس انواع مدل مبل راحتی ال ایده‌های خوبی به شما برای خرید داده باشد. اکنون شما به ما بگویید، آیا برای انتخاب انواع مدل مبل راحتی ال نکته دیگری به ذهنتان می‌رسد؟ کدامیک از  جدیدترین مدل‌های مبل راحتی را می‌پسندید؟ لطفا ایده‌های خود را درباره این موضوع  در انتهای همین صفحه در قسمت “ارسال نظر” با ما در میان بگذارید.

برگرفته از: forbes

برگرفته از ستـــاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *