دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

۵ نکته در مورد دکور آرایشگاه‌های مردانه

در مقاله پیش رو پنج نکته برای طراحی و بهینه سازی فضا و دکور آرایشگاه مردانه ارایه شده است. نکاتی پیرامون ورودی و ویترین سالن، اهمیت نور و ارایه بهترین خدمات.

دکورز | بخش دکوراسیون – برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه‌های کوچک یا بزرگ یا سالن زیبایی می‌توانید با رعایت برخی نکات آرایشگاه خود را به مکان منحصر به فردی تبدیل نمایید. ایده‌های ساده‌ای که باعث می‌شود شما به مشتریانتان احساس خوبی انتقال دهید و درآمدتان را نیز افزایش دهید. همانطور که از نام آن پیداست، سالن زیبایی باید زیبایی داشته باشد!  اما هر کس دیدگاه خود را از زیبایی دارد، بیشتر از همه زیبایی را ایجاد کنید که با تصویر برند شما مرتبط باشد. به عنوان مثال اگر شما یک آرایشگر راک هستید، دکوراسیون صورتی و اتاق چای را انتخاب نکنید!  پس از تفکر در مورد فضای استقرار شما، می‌توانید از توصیه‌های ما برای بهینه سازی دکور آرایشگاه مردانه خود و راحتی سالن زیبایی‌تان استفاده کنید.

۱- ویترین؛ اولین تصویر از سالن زیبایی

اولین چیزی که به چشم مشتری می‌آید، ویترین است. اگر جذاب نباشد، احتمال ورود مشتری به آرایشگاه شما را پایین می‌آورد. برای این کار، ویترین شما باید زنده باشد یا به عبارت دیگر با فصل‌های مختلف سازگار شود. رنگ‌های خنک‌تر را در تابستان و در مقابل رنگ‌های گرم‌تر را در زمستان انتخاب کنید، در حالی که اصول اولیه خود را حفظ می‌کنید.

 
 دکور آرایشگاه مردانه - ویترین


۲- سالن انتظار در دکور آرایشگاه مردانه 

اولین چیزی که مشتری هنگام ورود به سالن شما می‌بیند چیست؟ منطقه پذیرش و مکان انتظار. اگر دلپذیر نباشد، ممکن است مشتری آنجا را ترک کند یا احساس راحتی نداشته باشد.  این فضا باید به گونه‌ای باشد که مشتریان خود را در آرایشگاه یا سالن زیبایی احساس کرده و هنگام وارد شدن به سالن احساس راحتی کنند. اگر شما سلیقه خاص یا دید هنری دارید و می‌خواهید این خاص بودن خود را به مشتریان منتقل کنید، اینجا بهترین مکان است تا ایده‌های خود را به نمایش بگذارید.

 
 دکور آرایشگاه مردانه - سالن انتظار


 ۳- انتخاب چراغ برای دکور آرایشگاه مردانه

نور چیزی است که به فضا شما شکل می‌دهد. شما باید بین فضا‌های مختلف در سالنتان با نور تنوع ایجاد کنید و کل فضای آرایشگاه را به یک شکل روشن نکنید.  
روشنایی LED: تمام رنگ‌های مطلوب را دارند. مزیت دیگر این است که مصرف انرژی کمی دارند.
چراغ‌های نئون: یک نور بسیار قدرتمند که نباید در تمام ساختمان استفاده شود و تنها در مکان هایی خاص از سالن کاربرد دارد.
نور فلورسنت: این روشنایی که اغلب به شکل لامپ و مهتابی می‌باشد با داشتن طیف کامل نور یا ترکیبی از آفتابی و یخی، روز و شب فضای شما را به شکل ملایمی روشن می‌کند.

 
 دکور آرایشگاه مردانه - چراغ


 ۴- مزایای استفاده از وسایل دیجیتالی در آرایشگاه 

اگرچه استفاده از تصاویر و عکس در سالن زیبایی مهم است اما امروزه استفاده صرف از تصاویر و عکس‌های تجاری قدیمی شده و فقط از یعدادی تصاویر با کیفیت استفاده کنید.  در مقابل استفاده از رسانه‌های دیجیتال برای نمایشگاه داخلی و یا برای ارائه نمونه کارها به مشتری، علاوه بر مزایایی که دارد نگاهی مدرن نسبت به آرایشگاه شما ایجاد می‌کند و راهی است برای انتقال خلاقیت و تخصص شما به دیگران.
 
دکور آرایشگاه مردانه 


۵- مشتری خود را حفظ کنید

بهترین توانایی خود را در سالن مو یا سالن زیبایی‌تان را ارایه دهید تا مشتری بهترین‌ها را تجربه نماید. اطمینان حاصل کنید که مشتری در یک فضای صمیمی قرار می‌گیرد. به او اجازه دهید در مورد دغدغه‌های زیبایی‌اش صحبت کند و حتی به شما ایده بدهد. باید پس از ارایه خدمات، مشتری تمایل بازگشت دوباره به آرایشگاهتان را احساس کند.  

 
 
دکور آرایشگاه مردانه - فضای صمیمی 
 
کلام آخر
ایده‌های بالا برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه و بخصوص مردانه کاربرد دارد. اکنون، دکور خاص شما و ترفند‌های شما برای داشتن یک فضای زیبا و خاص چیست؟ نظرات خود را با ما و سایر همراهان مجله دکورز به اشتراک بگذارید.

برگرفته از ستـــاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code