1403/03/29

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » ۱۲ راه ساده اما زیبا برای تغییر دکوراسیون خانه

۱۲ راه ساده اما زیبا برای تغییر دکوراسیون خانه

استفاده از برچسب های دیواری، نقاشی روی دیوارها، استفاده از کوسن و بالش خلاقانه، قاب عکس و گلدان های منحصر به فرد می تواند دکوراسیون شما را به سادگی تغییر دهد.

دکورز | بخش دکوراسیون – گاهی فقط یک تغییر کوچک در دکور خانه می تواند به طور چشمگیری کل ظاهر خانه و یا یک اتاق را تغییر داده و به ایجاد یک محیط منحصر به فرد و الهام بخش کمک کند. ما قصد داریم چند ایده درخشان به شما یدهیم که به خانه تان جذابیت منحصر به فردی خواهد داد.

 ۱- برچسب های دیواری

عکس  برچسب های دیواری

اگر به مهارت های نقاشی خود اعتماد ندارید، می توانید یکی از این برچسب های دیواری زیبا را که به شکل یک درخت هستند را خریداری کرده و در دکور خانه خود استفاده کنید. همچنین می توانید عکس های خانوادگی خود را در شاخه های این درخت نصب کنید.


۲- نقاشی روی یخچال

عکس نقاشی روی یخچال

با نقاشی روی یخچال نه تنها هر روز با نگاه کردن به  آن خوشحال می شوید، بلکه آشپزخانه شما واقعا منحصر به فرد خواهد شد.   


۳- تصاویر پس زمینه رنگارنگ

عکس تصاویر پس زمینه رنگارنگ

تصاویر رنگارنگ و عکس های منحصر به فرد می تواند به شما اجازه سفر به هر مکان در هر سیاره ای را بدهد، و یا حتی جهان را برای شما وارونه کند.


۴- نقاشی های مینیمم دیواری

عکس نقاشی های مینیمم دیواری

 

نقاشی های مینیمم ساده به شکل ابرها یا قطرات باران واقعا می تواند جادویی کوچک را به اتاق کودک اضافه کنند.

۵- کوسن صندلی

عکس  کوسن صندلی

این کوسن های نرم و رنگارنگ می تواند به هر آشپزخانه یا اتاق غذاخوری احساس نرمی و راحتی بدهد. همچنین اگر در انتخاب رنگ آنها دقت کنید، حس شادابی و طراوت به دکور خانه خود داده اید.


۶- قاب عکس های خلاقانه

قاب عکس های خلاقانه

روش های جالب بسیاری برای ترتیب دادن قاب عکس های زیبا در دکور خانه  شما وجود دارد. یکی از این ها را امتحان کنید تا خانواده تان را شگفت زده کنید!


۷- آباژور غیرمعمول

عکس آباژور غیرمعمول

 شما به آسانی می توانید پوشش های خلاقانه برای لامپ ها و آباژورهای خود ایجاد کنید و آن ها را همانطور که می خواهید رنگ کنید.


۸- بالش های تزئینی

عکس بالش های تزئینی

شما می توانید برای تزئین اتاق بالش های زیبا بدوزید و یا حتی بالش های عروسکی بسازید. این بالش ها به عنوان جزئیات قابل توجه در دکور داخلی هستند که قطعا توجه همه مهمانان را جلب خواهد کرد.


 

۹- قاب چوبی دیواری

عکس قاب چوبی دیواری

قاب های چوبی دیواری همیشه و برای هر دکور خانه ای زیبا هستند. شما می توانید سعی کنید خودتان آنها را بسازید. به نظر می رسد چندان هم سخت نیست!


۱۰- گلدان های منحصر به فرد

عکس گلدان های منحصر به فرد

 

عکس گلدان های دست ساز

راه های زیادی برای ایجاد یک گلدان گل وجود دارد که نقش “نقطه توجه” را در خانه شما ایفا می کند. حتی بدون در نظر گرفتن آنچه که در داخل گلدان رشد می کند.


۱۱- قاب گلدوزی شده

عکس قاب گلدوزی شده

 

عکس قاب گلدوزی شده خنده دار

 

کمی وقت آزاد و تخیل باعث می شود شما بتوانید دکوراسیون های زیبا و خنده دار مانند اینها به وجود بیاورید.

۱۲- خلاق بودن!

شما می توانید با خلاقیت خود هر چیز غیر معمولی را به زیبایی بوجود آورده و در دکور خانه  به کار ببرید، حتی با استفاده از گیره لباس… !

عکس تزئیین خانه با گیره لباس

 

عکس تزئیین دکور خانه با گیره لباس

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. یک راهکار دیگری که شما می‌توانید برای تغییر دکوراسیون از آن استفاده نمایید استفاده از دکور چوبی روی دیوار است. شما از چه راهکارها و ایده‌هایی برای تغییر دکوراسیون خانه خود استفاده کرده‌اید؟ نظرات و ایده‌های خود را با ما و سایر همراهان مجله دکورز به اشتراک بگذارید.

برگرفته از ستـــاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *