1403/03/06

دکورز

دکوراسیون منزل و مبلمان اداری و تجاری

خانه » آینه دکوراتیو سایان هوم مدل CA07 سایز ۱۷۰

آینه دکوراتیو سایان هوم مدل CA07 سایز ۱۷۰

 • برند :
  سایان هوم
 • دسته‌بندی :
  آینه

 • کاربرد: تزئینی، روزمره
 • جنس: شیشه
 • شکل آینه: چند تکه، چندضلعی منتظم
 • تعداد تکه: ۷

نقد و بررسی اجمالی

آینه‌ی سایان هوم مدل CA07 از هفت تکه‌ی تشکیل شده است. کاربرد آینه بسته به نوع چینش و محل نصب قطعات، می‌تواند به‌صورت تزیینی یا روزمره باشد. نوع ابزار لبه‌ی آینه، برش مسطح است که در صنعت شیشه و آینه‌سازی به آن دایموند هم می‌گویند. برای اندود پشت آینه هم مقادیری نقره به کار گرفته شده تا نسبت به آینه‌های معمولی، بازتاب تصویر بهتری را به نمایش بگذارد. برای چسباندن آینه به دیوار، چسب ۲ طرفه و چسب شیشه با استفاه از الگو وجود دارد که خاصیت ضدآب‌بودن هم دارد؛ به‌معنای اینکه در محیط‌های مرطوب هم قابل‌استفاده خواهد بود. ایده‌ی آینه‌های تکه‌ای یا پازلی به این دلیل شروع شد که مصرف‌کنندگان با توجه به خلاقیت خودشان به مدل‌های مختلف نصب آینه برسند. در نصب آینه‌های تکه‌ای هر مجموعه در هر محل نسبت به محلی دیگر، شکل متفاوتی به خود می‌گیرد. از ادغام مدل‌های مختلف آینه باهم نیز به مجموعه‌ کارهای زیبایی می‌توان دست یافت. نکات مهمی را باید در نصب آینه مدنظر قرار داد.

نقد و بررسی تخصصی

یکی از لوازم جذاب در خانه آینه است؛ برای اینکه کمک می‌کند مرتب باشیم. گاهی آینه برای تزئین هم استفاده می‌شود. مدل «CA07» یکی از آینه‌های شرکت «سایان هوم» است. این مدل شامل ۷ آینه به شکل چهارضلعی است که می‌توانید به هر ترتیبی که دلتان می‌خواهد روی دیوار نصب کنید. فقط یادتان باشد که آینه‌ها در پشت خود چسب دوطرفه دارند و نمی‌شود به دفعات متعدد آن‌ها را از محل اتصال جدا کرد و جای دیگر چسباند.

آینه‌ی سایان هوم

وقتی خانه‌ای نو می کنیم، در چیدن سفره هفت‌سین و موقعیت‌های دیگر آینه اولین چیز یا جزو اولین چیزهایی است که با خود همراه می‌کنیم. یک وسیله کاربردی که جنیه تزئینی هم دارد. اما مهم است که در انتخاب از میان طرح‌ها و مدل‌های مختلف آینه، مدل درست را با توجه نیازمان انتخاب کنیم. اینکه آینه زیبا جلوه کند یا خیر تا حدود زیادی به چیدمان منزل هم بستگی دارد. بطور مثال ممکن است یک آینه‌ی بزرگ در خانه‌ای کوچک بتواند هارمونی و هماهنگی خوبی با چیدمان ایجاد کند و با چیدمان دیگر نامناسب و حتی زشت به نظر برسد. بنابراین مهم است که در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشید.

آینه‌ی مدل مدل CA07 از محصولات زیبای شرکت سایان هوم است. این آینه از ۷ تکه مربعی شکل ساخته شده که می‌توانید هرطور دلتان می‌خواهد روی دیوار بچسبانید. اصلا فلسفه‌ی تولید آینده‌های چند تکه همین بوده که شما بتوانید تنوع بدهید و با توجه به سبک چیدمان و فضای موردنظر چیدمان خاص خودتان را ایجاد کنید.

تمام هفت تکه آینه در یک بسته‌بندی مقوایی قرار دارند. بسته‌بندی را که باز می‌کنیم، داخل آن علاوه بر هفت آینه، دو عدد چسب، راهنما و الگوی نصب قرار دارد که برای نصب به آن احتیاج خواهید داشت. بعد از اینکه روی دیوار محل نصب را تعیین کردید، با مداد کمرنگ قسمت راست و پایین آینه را علامت  بگذارید و حتماً دقت کنید که خطور تراز باشند. بعد از این مرحله، نوبت خلاقیت شماست؛ روکش چسب‌های دوطرفه پشت آینه را از آن جدا کرده و مقدار کمی چسب شیشه در وسط آینه بریزید. حالا آینه را مماس خطی قرار دهید که در ابتدا و با مداد کشیده بودید. یادتان باشد که قسمتی از دیوار که پشت آینه قرار می‌گیرد باید تمیز و خشک باشد تا چسب‌ها به‌خوبی روی دیوار قرار گیرند. آینه‌ها را یکی پس از دیگری و با همان روال قبلی روی دیوار نصب کنید. یادتان باشد اگر از چسبندگی کامل آینه‌ها اطمینان ندارید یا می‌خواهید روی کاغذ دیواری آینه را نصب کنید، می‌توانید با چند میخ کوچک در کنار آینه‌ها، از چسبندگی کامل‌شان مطمئن شوید و بعد از چند ساعت آن‌ها را از دیوار جدا کنید.

لبه‌ی آینه‌ها لبه‌ی آینه‌ها دارای تراش و زیبایی خاصی است با انعکاس نور در آن، زیبایی آینه دوچندان می‌شود. نوع ابزار لبه‌ی آینه، برش مسطح است که در صنعت شیشه و آینه‌سازی به آن دایموند هم می‌گویند. برای اندود پشت آینه هم مقادیری نقره به کار گرفته شده تا نسبت به آینه‌های معمولی، بازتاب تصویر بهتری را به نمایش بگذارد. برای براق بودن و درخشش بیشتر، آِنه‌ها نقره اندود شده و رنگ ایتالیایی بکار رفته باعث افزایش طول عمر آینه‌ها می‌شود.

چیزی که مشخص است، این آینه‌ها روی سطوح ناهموار قابل چسباندن نیستند. نکته مهم این است که تمام سطح آینه به دیوار بچسبد و درصورتیکه سطح دیوار ناهموار باشد امکان چسباندن به شکل صحیح وجود ندارد و در صورتیکه روی دیوار بچسبانید با ضربه‌ای آهسته شکسته یا از دیوار جدا خواهد شد.  این در حایست که اگر آینه‌ها در اتاق خواب نصب شوند خطرآفرین خواهند بود.

شاید یکی از نکات مهم این مدل نداشتن قاب و برش لبه‌هاست. برش لبه‌ها به شکلی ایجاد شده که هربار از جلوی آن رد شویم چندثانیه‌ای را جلوی آن توقف خواهیم کرد. اگر در نوع چیدمان دقت کنیدو سلیقه به خرج دهید، دوستان و مهمانان شما مجذوب آن خواهند شد و تا مدت‌ها از سلیقه و انتخاب خوبتان صحبت خواهند کرد. فقط کافی‌ست در جایی قرار بگیرند که نور به میزان کافی به آن بتابد و درخشش آن را نشان دهد.

مشخصات فنی

مشخصات

 • کاربرد

  تزئینی
  ,

  روزمره

 • نوع ابزار لبه آینه

  تراش ۱.۵ سانتیمتر
 • نوع اندود آینه

  جیوه
 • نحوه نصب

  چسب ۲ طرفه و چسب شیشه با استفاه از الگو
 • سایر توضیحات

  ۷ تکه ابعاد تکه های مربع ۲۷ سانتی‌متر
 • جنس

  شیشه

 • شکل آینه

  چند تکه
  ,

  چندضلعی منتظم

 • تعداد تکه

  ۷ تکه

مطالب مزتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *